Aktif kaleme sahip Lenovo Yoga 720 MediaMarkt’ta

0

Önde gelen teknoloji şirketlerinden Lenovo’nun aktif kalemi ile dikkat çeken yeni modeli Yoga 720, şık tasarımı ve iddialı teknik özellikleri sayesinde çokyönlülüğü bir üst boyuta taşıyor.

Aynı zamanda Motorola markasının da sahibi olan Lenovo’nun yeni modellerinden Yoga 720, performans, güvenlik ve şıklığı bir arada bekleyen kullanıcılara hitap ediyor. Aktif kalem özelliği sayesinde yaratıcılığa yönelik eğitim ve iş alanlarında kullanım imkanı sunan Lenovo Yoga 720 ile 3 boyutlu çalışmalar gerçekleştirilebiliyor.

Yoga serisinin aktif kalem ile gelen ilk modeli olan Yoga 720, Windows 10’un sunduğu yeniliklerden de sonuna kadar faydalanıyor. Aktif kalem desteğiyle, yaratıcılığınızı serbest bırakmanıza imkan tanıyan Yoga 720 ile One Note, Paint 3D, Word, Powerpoint ve Web tarayıcıları üzerinden kullanılabilen Ink özelliklerini kolayca yönetebilir, yaratıcılığınızı sergilerken günlük işlerinizi kolayca halletmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 Parmak izi okuyucusu ile geliyor

Yoga 720, güvenliğiyle de bir adım öne çıkıyor. Hem 13 inç hem de 15 inç modelde yer alan parmak izi okuyucu sayesinde ürünlerde Windows Hello desteği bulunuyor. Bu sayede bilgisayarınızı karmaşık şifrelemelere gerek kalmadan yalnızca parmak iziniz ile yönetebilir, şifrelerinizi hatırlayamama sıkıntısına elveda diyebilirsiniz.

JBL hoparlörlere sahip

İkisi bir arada özellikli Yoga 720, diğer yandan JBL tarafından geliştirilen hoparlörlere sahip, bu sayede Dolby Audio Premium teknolojisi ile kaliteli bir ses deneyimi de vaat ediyor.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi ve online alışveriş ile güvenle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın