Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Fotoğraf/KameraAksiyona uygun kamera: GoPro Hero+ LCD

  Aksiyona uygun kamera: GoPro Hero+ LCD

  maxresdefaultHavaların ısınması ve dışarda geçirilen daha uzun saatler, aynı zamanda bolca adrenalin dolu hareketi de beraberinde getirebiliyor. Deniz, doğa sporları gibi faaliyetlerin de yükselen ısıyla birlikte artış gösterdiği görülüyor. Bu döneme dair doğal sonuçlardan biri ise aksiyon kameralarının, yılın birçok dönemine kıyasla daha fazla ilgi görmeye başlaması. GoPro markası da bu dönemin yıldızlarından biri ve şirketin yeni bir modeli de tam da yaza girerken tanıtıldı.

  GoProHero+ LCD model ismi ile gelen aksiyon kamerası, şirketin önceki modellerinden sahip olduğu LCD ekran ile ayrılıyor. Aynı zamanda LCD ekranlı ilk GoPRo modeli olan aygıt, iddialı özelliklerini nispeten düşük bir fiyat etiketi eşliğinde aksiyon severlere sunuyor.

  GoPro’nun giriş seviye modeli Hero ve Hero 4 Silver arasında teknik özellikler sergileyen LCD ekranlı yeni model, hem görüntü takibine hem de bir takım düzenlemelerin herhangi bir PC ya da Mac’e aktarılmadan gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyor. Dokunmatik özellikli ekran, 1080p çözünürlük değeri sunuyor.

  CHDHB-101_main31080p/60fps video kaydına olanak tanıyan Hero+ LCD, ayrıca 8 megapiksel çözünürlükte fotoğraf çekim özelliğine de sahip. Wi-fi ve Bluetooth bağlantı özellikleri sunan model; su, toz ve düşmeye karşı da dayanıklı. 40 metreye kadar su altı basıncına dayanıklı olduğunu da belirtelim. Bataryası ise çıkarılamıyor, yani şaj edilmesi gereken bir yapı sunarak yedek pille kullanıma izin vermiyor. Ürünün fiyat etiketi ABD için 300 dolar. Türkiye’de de en düşük fiyatlı GoPro seçeneklerinden biri olarak satışa sunulması bekleniyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN