Oyun Deneyimini Gerçeğe Taşıyan Aksesuarlar

0

Oyunları çok seviyoruz ve oyun dünyasındaki değişimleri keyifle takip ediyoruz. Her nesilde başta grafikler olmak üzere çeşitli geliştirmeler söz konusu oluyor. Tabii bazen grafiğe yüklenirken oyunlarda suni bir tat oluyor. Bu nedenle geçmişe özlem duyuyoruz. Ancak oyun dünyasında kesinlikle ileri giden yegane konu aksesuar çeşitliliği ve kalitesi. İşte bu amaçla bizi daha gerçekçi bir deneyimle buluşturan aksesuar seçeneklerine göz atıyoruz.

aksesuar
Direksiyon sayesinde yarış deneyiminiz gerçekçi bir boyuta ulaşıyor

Aksesuar Kralı Logitech G29 / 920

Yarış oyunlarını seviyorsanız er ya da geç direksiyon ile tanışmanız gerekiyor. Logitech’in bu alandaki amiral gemisi G29 ise PlayStation 3/4 ve PC desteği ile gelerek çoklu platforma hitap ediyor. G29’un Forcefeedback ismi verilen özelliği sürüşe büyük gerçekçilik katıyor. Bu özelliği, gerçek araçtaki ağırlık dengesi değişimleri ve aracın size karşı direnci olarak düşünebilirsiniz. Harici satılan vites kutusu ile G29’u geliştirmeniz mümkün. Ürünün Xbox One sürümü ise G920 adında geçiyor. Böyle bir direksiyon için önerebileceğimiz oyunlar Forza Motorsport, Gran Turismo ve Assetto Corsa. Gerçek bir yarış deneyimi için sizi buraya davet ediyoruz.

aksesuar
Göklerin hakimi olmak elinizde!

Pilotlar için Logitech Saitek X52 PC Pro Flight Kontrol Sistemi

Her ne kadar eskisi kadar uçuş oyunu ile karşılaşmasak da içinizde yetenekli pilot veya pilot adayları vardır. Logitech’in ünlü uçuş simülatör sistemi geliştiren Saitek’i satın almasından sonra piyasaya sürdüğü bu kumanda ile tam bir savaş pilotu olabilir ya da sivil uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ürünün özellikle tutuş hissi ve LCD ekranda beliren gerçek zamanlı bilgiler çok işinize yarayacak. Bu tarz bir ürüne yakışacak oyunlar ise Elite Dangerous, Warthunder, IL2-Sturmovik. Göklere çıkmak için buraya tıklamanız yeterli.

aksesuar
Traktörle tarla sürmeden önce sanal olarak idman yapın

Çifçi Dostu Logitech Saitek Farm Sim Controller

Farklı alanda bir simülatör ile devam ediyoruz. Traktör kullanıp tarla ekme deneyimini yaşamak isteyenler için geliştirilen bu üründe kornadan geniş turlu traktör direksiyonuna kadar her türlü detay mevcut. Direksiyon simidi üzerinde bulunan analoglar sayesinde de oyun içinde çiftçilere emir verebiliyorsunuz. Farming Simulator için geliştirilen bu set sayesinde kendinizi gerçek tarlalar için hazırlayıp meyve ve sebzelerin fiyatlarının düşmesi için bizlere umut olabilirsiniz. Traktörünüz sizi bu adreste bekliyor.

aksesuar
Özellikle iyi bir pad ile oyun keyfinizi artırabilirsiniz

E-Oyuncular için Steelseries Rival Mouse ve Pad

Bu güzel paket ile özellikle mouse’a dayalı oyunlar oynayanların konforu artacaktır. Oyuncular için özellikle kablolu geliştirilen ve bu sayede yüksek takip hızı sunan bu mouse e-sporcular için yeterli seviyede. Ürünün bir diğer artısı da yanında gelen pad’i. Eğer sağdan soldan gelen eşantiyon pad’ler üzerinde mouse kullanıyorsanız vakit kaybetmeden terfi edin. Bu güzel ikili için linke tıklamanız yeterli.

aksesuar
Sony VR sahibiyseniz bu ikiliyi kaçırmayın

Sanal Gerçeklik için Sony PS Move İkili Paket

PlayStation 3 döneminden tanıdığımız eski dostlar bu nesilde Sanal Gerçekliği tamamlamak için döndüler. Sony VR’a sahipseniz birçok oyunun Move’a destek verdiğini ya da sadece Move ile çalıştığını göreceksiniz. İkili satılan bu pakette sağ ve sol elinizde tutacağınız Move kumandaları VR oyunlarında gerçeklik ve oyun içinde kaybolma hissini bir seviye daha artıracak. Önereceğimiz oyunlar ise Skyrim VR, Until Dawn: Rush of Blood ve Job Simulator. Paketi satın almak için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Oyuncular için hazırladığımız aksesuar listesi şimdilik bu kadar. Oyunlar üzerine daha farklı bilgiler için bu adresi takipte kalın.

Cevap bırakın