Elektronik cihazlarınızı akım korumalı prizlerle güvenceye alın

1

Elektronik cihazları ani akım yükselmesi ve düşüşlerinden korumak gerekiyor. Aksi takdirde, cihazlarımız zaman zaman dengesizleşen şebeke gerilimi sonrası arızalabilir ve büyük zararlara neden olabilir. Bu zararı telafi etmek için, ev ve işyerlerimizde elektrik sigortaları mevcut. Ancak bu sigortalar tam bir koruma sağlamıyor.

PRATİK VE EKONOMİK ÇÖZÜMLE CİHAZLARINIZI KORUYUN

Eğer bütçeniz müsaitse, Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS) kullanmanız yararlı olacaktır. Kullanabileceğiniz bir başka çözüm ise pratik kullanımları ve ekonomik oluşlarıyla dikkat çeken akım korumalı prizler. Bu yazıda, elektronik cihazlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz akım korumalı priz alternatiflerini ele aldım.

BANDRIDGE BPC6100GE Led’li Akım Koruyucu Priz

BANDRIDGE şirketi tarafından üretilen BPC6100GE Led’li Akım Koruyucu Priz, ani akım değişikliğinden zarar görmesini istemediğiniz ürünler için hayat kurtaran bir çözüm. Maksimum 36000 Amper akımı destekleyen ürün, 918 Joules koruma kapasitesiyle dikkat çekiyor.

ÇOCUK KORUMA KİLİDİYLE MİNİKLER GÜVENDE

RFI EMI gürültü filtresi desteği de bulunan BANDRIDGE BPC6100GE Led’li Akım Koruyucu Priz, çocuk koruma kilidiyle de minikleri, elektrik çarpma risklerine karşı güvenceye alıyor. BANDRIDGE BPC6100GE Led’li Akım Koruyucu Priz hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

TUNÇMATİK 2’li Surge Protection Krem Rengi Akım Korumalı Priz

TUNÇMATİK tarafından üretilen 2’li Surge Protection modeli akım korumalı priz, aynı anda iki cihazı besleyebiliyor. Entegre yüksek gerilim koruması özelliğiyle, elektronik cihazları dengesiz akımlardan koruyan ürün, çocuk koruma özelliğiyle de, çocukları elektrik çarpma risklerine karşı güvenceye alıyor. TUNÇMATİK 2’li Surge Protection Krem Rengi Akım Korumalı Priz hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

PHILIPS SPN4085B 8’li 3600Joules 3m Siyah Akım Koruyucu Priz

PHILIPS şirketi tarafından üretilen SPN4085B 8’li 3600Joules Siyah Akım Koruyucu Priz, üç metre kablo uzunluğuyla, kullanıcısına daha fazla hareket alanı sağlıyor. Arka arkaya oluşan aşırı gerilimlere karşı, elektronik cihazları korumak için profesyonel bir çözüm olan ürün, aşırı gerilimlere karşı gelişmiş koruma teknolojileri içeriyor.

POWER BLOCKER DEVRESİYLE RİSKLERİ ANINDA FARKEDİYOR

Üründe bulunan Power Blocker devresi, risk farketmesi halinde sisteminizin gücünü otomatik olarak kesiyor ve ani enerji yükselmelerinde cihazlarınızın arızalanması riskinin önüne geçiyor. Çocuk koruma kilidi bulunan ürün, üzerindeki LED’lerle de şebekedeki enerji durumu hakkında kullanıcısını bilgilendiriyor. PHILIPS SPN4085B 8’li 3600Joules 3m Siyah Akım Koruyucu Priz hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

VIVANCO 22377 EPLS 8 ALU Profesyonel Akım Korumalı Priz

VIVANCO şirketi tarafından üretilen 22377 EPLS 8 ALU model Profesyonel Akım Korumalı Priz, 8 cihaza kadar güç verebiliyor ve elektronik cihazları ani yüksek gerilim düşüş ve yükselişlerinin olumsuz etkilerinden koruyor. 2 metre kablo uzunluğuyla gelen üründe, çocukların zarar görmemesi için de gerekli önlemler alınmış. VIVANCO 22377 EPLS 8 ALU Profesyonel Akım Korumalı Priz hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

SCHNEIDER PM6U-GR APC 6 Çıkışlı Akım Korumalı Priz+2 Adet 5V-2.4A USB

SCHNEIDER şirketinin ürettiği PM6U-GR APC 6 Çıkışlı Akım Korumalı Priz, maksimum 2300 Watt güç desteğine sahip. Ürün, benzerlerinde olduğu gibi, entegre yüksek gerilim korumasıyla elektronik cihazları ani enerji dalgalanmalarına karşı güvenceye alıyor.

USB PRİZLE CİHAZLARINIZI ADAPTÖR ARAMADAN ŞARJ EDİN

Önceki ürünlerden farklı olarak 6 adet normal prizin yanı sıra, 2 adet USB prizine sahip. Bu sayede USB girişli bir çok elektronik cihazınızı, eksta adaptör gerektirmeden şarj edebilirsiniz. 1.8 metre kablo uzunluğu bulunan SCHNEIDER PM6U-GR APC 6 Çıkışlı Akım Korumalı Priz+2 Adet 5V-2.4A USB hakkında daha fazla detay ve satınalma bilgisini buradan alabilirsiniz.

Cevap bırakın