Akıllı yatak Magni Smartech ile tanışın

0

Her şeyin akıllandığı günümüzde yataklar da trende ayak uyduruyor. İşte akıllı yatak Magni Smartech de bunlardan biri.

Akıllı teknolojiler hayatın her alanında kendisini hissettirmeye devam ediyor. Günlük koşuşturmaca içerisinde teknoloji ile haşır neşir olan insanoğlu, artık dinlenirken de çeşitli sensörler ve mobil uygulamaların sundukları fonksiyonaliteyle karşı karşıya. İtalya merkezli yatak markası Magniflex, akıllı yatak kavramının temsilcilerinden biri.

Teknolojinin yatağa uyarlanmış hali

Uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi, teknoloji ile konforu bir araya getiriyor. Teknolojinin yatağa uyarlanmış hali olan Magni Smartech, uyku sırasında solunum hızı, kalp atışı, kas hareketleri, vücut ısısı, yatış pozisyonu ve uyku süresi gibi farklı kriterlere göre hem yatağın açısını hem de ortamdaki ışığı, sıcaklığı ve gürültü seviyesini en uykun konuma getiriyor. Anti Horlama sistemine de sahip olan yatak, sensörleri sayesinde kullanıcının horladığını algılayarak, yatak pozisyonunu otomatik olarak değiştiriyor.

Geleceğe göz kırpıyor…

“Reading” modu ile uyumadan önce bir şeyler okumak isteyenler için en rahat şekli alan yatak, farklı renkte ortam ışığı seçenekleriyle de yatak odasında terapi etkisi sunuyor. App Store üzerinden indirilen iOS uygulaması yardımıyla çalışan uyku teknolojisi, adeta geleceğe göz kırpıyor.

Cevap bırakın