Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAkıllı telefonla yönetilebilen LG Cord Zero serisi CES 2016’da tanıtılacak

  Akıllı telefonla yönetilebilen LG Cord Zero serisi CES 2016’da tanıtılacak

   

  1450957877_LG_HOMBOT_UX

  LG Electronics, piyasanın ilk artırılmış gerçeklik özelliği taşıyan robot süpürgesi HOM-BOT Turbo+’ın başı çektiği yenilenen CordZero süpürge serisinin, CES 2016’da tanıtılacağını açıkladı. Yine kablosuz elektrikli süpürge koleksiyonunda bulunan, CordZero Yatay, ikisi bir arada özelliği taşıyan CordZero Dikey ve CordZero Bedding Cleaner da fuarda tanıtılacak ürünler arasında bulunuyor. CordZero koleksiyonu, kablo dağınıklığının yol açacağı problemleri yaşatmadan, kullanıcısına her zamankinden daha seçkin bir temizlik deneyimi sunuyor.

  LG’nin robot süpürgesi HOM-BOT Turbo+, akıllı Home-Joy özelliği ile kullanıcılarına artırılmış gerçeklik teknolojisini sunuyor. Bu yeni ve heyecan verici kullanıcı arayüzü, akıllı telefon kamerasını kullanarak, sezgisel bir şekilde ekstra temizliğe ihtiyaç duyulan bölgelerin belirlenmesini ve kullanıcıların süpürgeye komut verebilmesini sağlıyor. Temizlemek istediğiniz bölgenin fotoğrafını çektikten sonra parmağınızın tek bir dokunuşu ile HOM-BOT Turbo+ bu seçtiğiniz bölgeyi temizlemeye başlıyor.

  1450957865_LG_CordZeroCanisterLG CordZero Yatay, yeni lityum-iyon bataryası PowerPack™ sayesinde, 40 dakikaya kadar kesintisiz bir temizlik ve emiş gücü sunuyor. En üstün emiş gücü ve temizlik performansına sahip CordZero Yatay geleneksel 2000 watt’lık kablolu elektrikli süpürgelerden %10 daha etkili bir temizlik sunuyor. Cihazın gücünü aldığı LG’nin Akıllı Inverter Motor’u ise geleneksel süpürge motorlarından %76 daha küçük, %65 daha hafif ve %24 daha etkili.

  LG’nin kablosuz süpürge serisi, çok yönlü CordZero Dikey, uzun ömürlü Dual PowerPack batarya ve Dual Punch özellikli CordZero Bedding Cleaner ile sizi yatak tozları ile zararlı alerjenlerden koruyor.

  Media Markt’taki her bütçeye uygun süpürge seçeneklerine göz atmak için buraya tıklayınız…

  Gelişmeleri CES 2016’da da aktarmaya devam edeceğiz…

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN