AKG’nin yeni kablosuz kulaklıkları ile tanışın

0

Samsung üst düzey ses performansı elde etmek isteyenler için yeni AKG kulaklıklarını Türkiye’de satışa sunuyor. Yeni modeller profesyoneller kadar gençlerin de ilgisini çekiyor.

Samsung, 5 yeni kablosuz kulaklığını Türkiye’de satışa sundu. Adaptif gürültü engelleme özelliğiyle fark yaratan N700NC ve 33 saate varan pil ömrüyle dikkat çeken Y500, sundukları güçlü performansla en iyiyi arayanlara hitap ediyor. N200 ve Y100 modelleri ise farklı renk seçenekleri, hızlı şarj teknolojisi ve AAC desteğiyle dikkat çekiyor.

AKG N700NC

AKG’nin üst düzey kablosuz kulaklığı N700NC, neredeyse stüdyo kalitesinde bir ses deneyimi yaşatıyor. Aktif gürültü engelleme ve kablosuz özelliğiyle öne çıkan N700NC, seyahatler için ideal yol arkadaşları arasında.

AKG N60NC

Aktif gürültü engelleme özelliğinbe sahip AKG N60NC, özellikle seyahatlerde kaliteyi arayanlar için vazgeçilmezler arasında yer alabilir. Katlanabilir ve kompakt tasarımı da ön planda.

AKG Y500

33 saate varan pil ömrü ve hızlı şarj teknolojisiyle tüm dikkati üstüne çeken AKG Y500, dört farklı renk seçeneğiyle geliyor.

AKG N200

Kulakiçi kulaklık AKG N200, AptX teknolojisi ve AAC codec desteği ile geliyor.

AKG Y100

Uygun fiyatı ve güçlü ses performansıyla dikkat çeken AKG Y100, hafif tasarımı sayesinde tüm günü konforlu geçirmenizi sağlıyor.

MediaMarkt’ta satışa sunulan her bütçeye uygun kulaklık alternaitfleri için buraya tıklayınız.

Cevap bırakın