AKG’den üç yeni Bluetooth kulaklık

0

AKG, yeni Bluetooth kulaklık modelleri N700NC, Y500 ve Y100’ü duyurdu. Her üç model de pratik ve kullanışlı özellikler sunuyor. İşte detaylar…

Bir Samsung şirketi olan AKG, her biri Bluetooth özellikli olmak üzere 3 farklı kulaklık modelini tanıttı. N700NC, Y500 ve Y100 model isimleri ile gelen kulaklıklar, kompakt tasarımlarıyla dikkat çekti.

Kablosuz kulak üstü kulaklık modeli AKG N700NC; yumuşak kulak pedleri, yüksek ses konforu ve ayarlanabilir gürültü önleme özellikleri ile ön planda. 20 saat pil dayanıklılığı sunan model, katlanabilir olması sayesinde rahatça taşınabiliyor. Şık tasarımıyla gözlere de hitap eden kulak üstü kulaklık modeli, performans arayışındaki müzik severler için ideal seçeneklerden biri durumunda.

Pratik kullanım…

Bir diğer kulak üstü modeli olan AKG Y500, aynı anda iki cihazla birden eşleştirilebiliyor. Böylelikle telefonda bir şeyler dinlerlen kolayca bilgisayara geçiş yapılabiliyor. Az hareketle çok fonksiyon arayanlar için bire bir. Ayrıca kulaktan çıkarıldığında algılıyor ve sesi duraklatıyor. Adeta ‘siz dokunmayın biz hallederiz’ diyor.

AKG Y100 modeli ise kulak içi kulaklık şeklinde. İki cihazla eşleştirilebiliyor ve sadece 24 gramlık ağırlığıyla adeta ‘tüy gibi’ bir kullanım deneyimi vaat ediyor. 2 saatte şarj olabilen kulaklık, 8 saat şarj dayanıklılığı sunuyor. Özellikle hareketli yaşayanlar için ideal seçeneklerden biri olabilir.

  • MediaMarkt‘ta satışa sunulan her bütçeye uygun kulaklık seçeneklerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın