AirPods’a yeni rakip: Samsung Galaxy Buds geliyor!

0

2019 yılı diğer tüm akıllı telefon üreticileri gibi Apple içinde oldukça hareketli geçecek. Yeni iPhone modellerini bir kenara bırakalım, Eylül 2017’den bu yana çıkışı beklenilen AirPower kablosuz şarj cihazı, başta iPad Mini 5 olmak üzere yeni tablet modelleri ve özellikle AirPods 2 kullanıcıların merakla beklediği ürünlerden bazıları.

Her zaman açık Siri, suya karşı dayanıklılık, gelişmiş bir ses yongası gibi dikkat çekici özelliklere sahip olması beklenilen AirPods’un bu yılın ilk yarısında, analistlerin tahminleri doğru çıkarsa Mart’ta tanıtılması bekleniyor.

Samsung Galaxy Buds sertifikasını aldı!

Samsung’un Galaxy Fit akıllı bilekliklerinin yanı sıra tanıtımını gerçekleştireceği bir diğer giyilebilir ürününün Gear Buds olduğu ortaya çıktı. Bu kapsamda AirPods 2’ye rakip bir ürün sunmak için kolları sıvayan teknoloji devi, özellikle depolama tarafı ile soru işaretlerine neden oldu.

Samsung Galaxy Buds geliyor!

Zira, Samsung’un yeni kablosuz kulaklığı hakkında bilinenler oldukça kısıtlı. Ancak, SM-R710 model numarasına ve Bluetooth 5 desteğine sahip olan cihazın, 8 GB depolama alanı ile geleceği ortaya çıktı. Daha önce satışa sunulan Gear serisi ürünlerde böyle bir depolama alanına yer vermeyen Samsung’un, 8 GB’lık bir alana kulaklıkta neden ihtiyaç duyduğu bilinmiyor. İlk tahminler müziklerin bu alanda saklanabileceği yönünde.

Cevap bırakın