AirPods X ile kulak üstü kulaklık dönemi!

0

Uzun bir süredir Apple’ın kulak üstü kulaklık modeli üzerinde çalıştığı biliniyor. AirPods model ailesiyle kulak içi kablosuz kulaklık pazarında başarılı bir satış grafiği çizen Apple bunu kulak üstü kulaklık tarafına da taşımak istiyor. Son çıkan sızıntılar bize yaklaşan Apple Mart etkinliğinde 399 dolarlık yeni bir kulaklık modelinin tanıtılabileceğini işaret etti. Apple AirPods (X Generation), Target isimli perakende zincirinin envanter sisteminde ortaya çıktı.

Apple AirPods (X Generation) göründü

Target envanterini karşımıza çıkaran isin YouTuber Jon Prosser oldu. Prosser, Apple’ın mevcut AirPods serisini tamamlayacak premium bir kulak üstü kulaklık modeli üzerinde çalıştığını iddia etti. Apple, AirPods ve AirPods Pro’nun tüm özelliklerini kulak üstü kulaklıklara entegre edebilir. Ayrıca, kulak üstü kulaklıklar sundukları ek alan nedeniyle daha üstün bir ses kalitesi ve gürültü engelleme özelliği sunabilir.

Envanterde görünene göre, kulak üstü kulaklık Bose ve Sony modelleri ile benzer bir fiyat etiketine sahip. 399 dolarlık fiyat ile gelmesi beklenen kulaklığın, AirPods olarak mı, Beats markası altında mı piyasaya süreceği ise şimdilik bilinmiyor.

Target’da ayrıca Apple TV Gen X, Apple Watch Series X ve iPod Touch X Generation isminde modellerin de listelendiği görünüyor.

Apple her yılın ilk çeyreğinde yeni nesil Apple Watch modelini tanıttığını biliyoruz. Tüm bu modeller için de Apple’ın mart ayında düzenleyeceği etkinlik işaret ediliyor.

Cevap bırakın