AirPods Pro rakibi Xiaomi FlipBuds Pro tanıtıldı

0

Tam kablosuz kulaklıklar hayatımıza girmeye devam ediyor. Apple, Samsung, Huawei ve Oppo gibi pek çok teknoloji şirketinin dahil olduğu pazar, günden güne genişliyor. Bun son örnek ise Xiaomi’den geldi. Çinli teknoloji devi, AirPods Pro rakibi FlipBuds Pro kulaklığını tanıttı.

Kendi seviyesine göre uygun fiyatlı olan kulaklık, özellikle sahip olduğu aktif gürültü engelleme (ANC)  özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Xiaomi FlipBuds Pro özellikleri ve fiyatı

Fiyatına göre sunduğu özellikler ile ön plana çıkan Xiaomi FlipbBuds Pro, sahip olduğu 11mm sürücülerle rakiplerine göre üstün bir ses kalitesi sunmayı hedefliyor. Aktif gürültü engelleme (ANC) özelliğine sahip olan kulaklık, bu sayede dışarıdan gelen sesleri engelleyebiliyor. Xiaomi’nin iddiasına göre kulaklığın sahip olduğu ANC teknolojisi 40 dB‘ye kadar olan dış sesleri engelleyebiliyor.

Flipbuds Pro

Bağlantı konusunda da beklentileri aşan cihaz,  Bluetooth 5.2 teknolojisi ile geliyor. Bu sayede kullanıcılar müzik dinlerken ya da oyun oynarken gecikme sorunu yaşamıyor. Cihazın kaç mAh olduğu açıklanmayan batrayası, , ANC özelliği açıkken 22 saat, kapalı olduğunda da 28 saat bir pil performansı sunuyor. Xiaomi’nin iddiasına göre FlipBuds Pro, beş dakikalık şarj ile 2 saat müzik dinlemenize müsaade ediyor. Hızlı şarj desteğine sahip olan kulaklık  35 dakikada yüzde 100 şarj kapasitesine ulaşıyor.

Dokunmatik kontrollere ve sahip olan kulaklık, bu kontroller üzerinden çeşitli özelliklere erişmenize olanak sağlıyor. Xiaomi’nin, AirPods Pro rakibi olarak konumlandırdığı FlipBuds Pro, 124 dolarlık etiketiyle kullanıcılara üst seviye özellikleri uygun fiyata sunuyor.

Cevap bırakın