AirPods 3 kanlı canlı sızdırıldı! İşte tasarımı

0

Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklığı AirPods 3 hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Bir süre önce tasarımını gösteren birkaç sızıntı da ortaya çıkan bu kulaklıklar, şimdi ise canlı görüntüsüyle bir kez gün yüzüne çıktı.

AirPods 3’ün tasarımı artık netleşti

Daha önceki sızıntı ve söylentilerde AirPods 3’ün, tasarım olarak AirPods Pro ile benzerlik göstereceği iddia ifade ediliyordu. Tasarımın yanı sıra Apple’ın üçüncü nesil kablosuz kulaklıkları, daha kısa yapıda gelecek ve lastik pedlerini de kaybedecek.

İşlevsellik açısından ise AirPods 3, daha gelişmiş özellikler ile karşımıza çıkacak. Apple, yeni nesil kulaklığında büyük ihtimalle aktif gürültü engelleme özelliğine yer verecek. Daha da önemlisi Apple Music için yüksek kaliteli ve kayıpsız ses desteği de bulunacak.

Apple, Ağustos ayında seri üretime geçecek

Japon medyasından gelen son bilgilere göre Apple, yeni AirPods 3’ün seri üretimine önümüzdeki ay başlayacak. Yıl sonundan önce tanıtılacak olan  bu kulaklıklar, muhtemelen şirketin yeni iPhone 13 ya da MacBook Pro dizüstü bilgisayarlarıyla beraber piyasaya sürülebilir.

Yeni nesil AirPods 3, daha kısa bacaklarla gelecek ve aktif gürültü engelleme özelliğiyle dikkatleri üzerine çekecek. AirPods Pro ile daha benzer bir tasarıma sahip olması beklenen bu kulaklıklar, aynı zamanda Beats Studio Buds modelinden de esinlenecek.

Şimdilik AirPods 3 hakkında öne çıkan bilgiler bu kadar. Daha fazla detay için takipte kalmaya devam edin.

Cevap bırakın