AirPods 3 daha çıkmadan ‘çakması’ yapıldı!

0

Apple’ın geçen ay düzenlediği etkinlikte yeni nesil kablosuz kulaklık modelinin de gelmesi bekleniyordu. Şirket bu kapsamda AirPods 3 modelini tanıtmadı ancak Çin’den cihazın kopyası geldi. Kablosuz kulaklık hakkında daha önce ortaya çıkan bilgilere göre ikinci nesil ve pro takısına sahip modelin ortasında konumlandırılacak. Pro modelinden çok daha uygun fiyatlı olması beklenen kulaklığın tasarım olarak da iki kulaklık arasında yer alması bekleniyor.

AirPods 3 nasıl olacak ve çakması nasıl görünüyor?

Apple’ın en son piyasaya sürmesi beklenen kulaklık modeli için daha önce ortaya çıkan bilgilere göre ANC(aktif gürültü engelleme) özelliği bulunmayacak. Tasarımsal olarak da önemli bir değişim geçirmeyecek olan kulaklığın beyaz rengi ile kullanıcıyı karşılaması bekleniyor.

apple-airpods-3-cakmasi-00

Daha önce pek çok cihazın kopyasını üretmeyi başaran Çinliler şimdi de Apple’ın AirPods 3 modelinin 49 dolarlık bir kopyasını üretmeyi başardı. EverythingApplePro isimli YouTube kanalı üzerinden paylaşılan videoda kulaklık net bir şekilde görülüyor ve sızdırılan her ayrıntı da kulaklıkta yer alıyor. Kulaklık çakma olmasına rağmen ses kalitesiyle şaşırtıyor.

Cevap bırakın