AirPods 2 bu özelliklere sahip olabilir…

0

AirPods 2’nin olası özellikleri hakkında bazı iddialar kamuoyunda yer buldu…

Birinci nesil Apple AirPods kablosuz kulaklık modelinin ardından gözler sonraki versiyonda. AirPods 2 adıyla gelecek olan model, muhtemelen önümüzdeki süreçte Apple tarafından potansiyel kullanıcılara sunulacak en iddialı mobil aksesuarlardan biri olacak. Peki yeni nesil kablosuz kulaklık modeli hangi özelliklere sahip olacak? İşte bu soruya yönelik bazı bilgiler ortaya çıktı.

Sonraki nesil AirPods 2’de beklenen en önemli yenilik suya dayanıklılık. Daha önce bu yönde bir dizi bilgi kamuoyunda yer bulmuştu. Modelin suya karşı limitleri daha fazla zorlayan bir izolasyon yapısı vaat etmesi bekleniyor.

Öte yandan tasarımsal anlamda bir dizi yenilik de öne çıkan beklentiler arasında. Son dönemde bir araştırma yayınlayan Barclays’e göre AirPods 2, yeni bir çip ve daha uzun pil ömrü gibi öne çıkan özelliklerle gelecek.

Yeni AirPods 2’de ayrıca, Çok daha etkin bir gürültü engelleme teknolojisinin de şunulacağı belirtiliyor.

Beklentiler yüksek…

Sonraki AirPods modelinin tanıtımını kadar mevcut modelin satışlarının önemli ölçüde artmaya devam edeceği kaydediliyor. Önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulması beklenen AirPods 2, satış rakamları anlamında da önemli başarı potansiyeli vaat edecek. Bu kablosuz kulaklığın halihazırdaki modelinin 2018 yılı boyunca 30 milyondan fazla satması bekleniyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalınız…

Cevap bırakın