Air Power fiyatı ortaya çıktı!

0

Geçtiğimiz aylarda Apple yeni nesil akıllı telefonları ve akıllı saatini duyurdu. Apple iPhone tarihinde ilk kez kablosuz şarj desteği de gelmiş oldu. iPhone 8‘ler ve iPhone X kablosuz şarj için arka yüzeyini camla kaplarken, bu özelliğin birden fazla marka tarafından üretilen iQ şarj ünitesi tarafından desteklenmesi de hayli sevindirici.

Apple tarafında da doğal olarak yepyeni bir şarj ünitesi sunulacak. Birden fazla cihazı şarj edebileceğimiz bu Air Power sayesinde Apple ekosistemi için en uygun şarj cihazını kullanabileceksiniz.

Air Power

Air Power fiyatı Polonya’da ortaya çıktı

2018 yılının başlarında piyasaya sürülmesi beklenen cihaz için fiyat etiketiyse şimdilik Apple tarafından açıklanmadı. Her ne kadar resmi bir fiyat olmasa da, bildiğiniz gibi teknoloji sektörü sızıntılarla doludur. Polonya‘da ortaya çıkan sızıntılara göre, bir satıcı yanlışlıkla Air Power’ı ön siparişe aldı.

Bu sitenin koyduğu fiyata göre Air Power, 200 dolarlık bir etikete sahip olacak. Elbette Apple’ın resmi onayına bir süre daha olsa da, kablosuz şarj ünitesi için sonunda fiyat aralığı ve muhtemel fiyatı belli oldu diyebiliriz.

Cevap bırakın