Ağustos ayında Android 10 alacak Samsung modelleri

0

Teknoloji dünyasında gözler Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğine çevrilmiş durumda. Galaxy Note 20 ailesinin başrolde olacağı etkinlikte markanın yeni akıllı saat modelini, yeni kablosuz kulaklık modelini ve yeni tablet modelini göreceğiz. Ayrıca ailenin yeni katlanabilir telefon modeli de burada tanıtılacak. Samsung cephesinde bu etkinlik için hazırlıklar tam gaz sürerken, Ağustos ayında Android 10 alacak Samsung modelleri de belli oldu.

Bu ay Android 10 alacak Samsung modelleri

Samsung cephesinde Android 10 güncellemelerinin sonuna geliniyor. Bu kapsamda, ağustos ayında yeni güncellemeyi alacak modeller de belli oldu.

Samsung resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Android 10 güncellemesini sunacağı cihazları duyurdu. Bu duyuruya göre, bu ay, Galaxy J4, Galaxy J7, Galaxy M10, Galaxy Tab S4 ve Galaxy Tab A sahipleri güncellemeye kavuşacak.

Tahminlere göre şirket, önümüzdeki ay da son parti güncellemeyi dağıtacak ve Android 10 güncellemeleri tamamlanmış olacak.

Diğer yandan artık Android 11 güncellemesinin gündemde olduğunu belirtelim. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Android 11 Beta 2, ilk olarak Google’ın Pixel model ailesinde indirilebilir durumda. Ekran kaydı alma özelliği, silinen uygulamaları geri alma, yenilenen güç menüsü, bildirim geçmişine erişim, yeni metin seçim modu gibi birçok özellik Android 11 ile birlikte hayatımıza girecek.

Cevap bırakın