AGON PRO AG275QXL tanıtıldı

0

Bu farklı model, eşsiz bir tasarıma ve özel olarak MOBA (Çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası) deneyimine göre hazırlanmış ilgi çekici özelliklere sahip.

Dünyanın önde gelen gaming monitörü ve IT aksesuarı markalarından AGON by AOC, ilhamını League of Legends’dan ve onun ikonlaşmış Hextech teknolojisinden alan ilk monitörünü piyasaya sunmak için Riot Games ile bir araya geldi. AGON PRO AG275QXL – League of Legends Edition eşsiz bir tasarıma ve özel olarak MOBA (Çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası) deneyimine göre hazırlanmış bir takım özelliklere sahip. AG275QXL, 2022 yılının Mart ayından itibaren piyasada bulunabilecek.

League of Legends çizgisi le dikkat çekiyor…

League of Legends hayranları için eşsiz özellikler ve mükemmel deneyim vadeden modelde oyunun hayranlarının gözlerini üzerinden alamayacağı detaylar söz konusu. League of Legends, dünyanın en çok oynanan bilgisayar oyunu. Yüksek bahisli mücadelelerde, milyonlarca oyuncu bir arada çalışıyor. AGON by AOC oyunun içinde gerçekleşen olaylara göre aydınlatma gibi eşsiz özellikler ile dünyanın dört bir tarafındaki oyunculara en iyi deneyimi sunmak için özel olarak tasarlanmış bir monitör yarattı.

Bu tanınmış oyunun oyuncuları, büyü ve teknoloji dünyalarını bir araya getiren, ilhamını Hextech’ten alan heyecan verici tasarımı ile AG275QXL modelinin farklı tarzını hemen fark edecekler.

Cevap bırakın