Adidas RPT-01 tanıtıldı #IFA2019

0

Adidas Primeknit ayakkabı serisi ile uyumlu olan Adidas RPT-01 kulaküstü kablosuz kulaklık satışa çıktı. Adidas’ın popüler Primeknit serisi ile tam uyumlu olan yeni kablosuz kulaklık 40 saate varan dinleme süresiyle dikkat çekiyor.

IFA 2019 fuarında tanıtılan kablosuz kulaklıklar içerisinde dikkat çeken modellerden birisi olan Adidas RPT-01 daha çok sporcuları hedefliyor. Fuar boyunca çok sayıda oyuncu kulaklığı duyurulurken Adidas, sporcuları hedef alarak Primeknit ayakkabı serisiyle uyumlu bir cihazı tanıttı.

Konfor ve şık bir tasarım sunan RPT-01 kablosuz kulaklıkta Adidas’ın Primeknik ayakkabılarında kullandığı kumaş yer alıyor. Sporcular tarafından çok sevilen Primeknik ayakkabılar ile tam uyumlu olan kablosuz kulaklık konforlu bir şekilde kulağa tam oturuyor. Belirli esneme payına sahip olması nedeniyle küçük bölmelere de sığabiliyor ve ayrıca kapak kumaşı çıkarılıp yıkanabiliyor. Adidas RPT-01 kablosuz kulaklık özellikleri ile iddialı.

Kolay kontrol…

RPT-01 kablosuz kulaklığın sağ kulak kapağının arkasında bulunan joystick ile ses ve oynayıcı kontrolleri yapılabiliyor. Bunun yanı sıra uygulama ile özelleştirilmiş kısa yollar atanabiiyor IPx4 sertifikası ile su sıçramalarına ve terlemeye dayanıklı olan cihaz dahili bataryası ile 40 saate yakın kablosuz dinleme deneyimi sunabiliyor. Cihaz 169 dolar fiyat etiketi ile satış çıkarılacak.

Cevap bırakın