Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımADATA ve XPG, Computex 2024’te

  ADATA ve XPG, Computex 2024’te

  Bellek modülleri ve flash bellek markası ADATA Technology Co. Ltd., oyun markası XPG ve endüstriyel sınıf depolama markası ADATA Industrial ile 4-7 Haziran 2024 tarihleri arasında Taipei’de gerçekleştirilecek olan teknoloji fuarı Computex 2024’te yer alacak.

  Computex 2024’te ADATA, “AI Bilişim”, “Sürdürülebilirlik ve Yenilikçilik” ve “Etkileyici Gerçeklik” kategorilerinde yenilikçi ürünlerini tanıtacak. Fuarda, dünyanın ilk yapay zeka oyun dizüstü bilgisayarı, XPG NIA oyun el konsolu, kapsamlı soğutma çözümleri ve çok daha fazlası ziyaretçilerini bekliyor olacak. Aynı zamanda 4-12 Haziran 2024 tarihleri arasında ADATA’nın çevrim içi Computex etkinliği ile tüm dünyadaki kullanıcılar yenilikçi ürünleri sanal ortamda deneyimleyebilecek.

  ADATA, “AI Bilişim” bölümünde ileri teknolojiyi, dahili bir dil modeli üzerine kurulu olan, gerçekçi bir görünüme sahip sanal karakteri Mera ile birleştiriyor. Bu teknoloji, yüksek performanslı AI bilişim bileşenleri gerektiren ADATA’nın akıllı iş istasyonları, hız aşırtılmış bellekler, bellek kartları, oyun dizüstü bilgisayarları ve endüstriyel çözümlerini içeren AI yatırımlarını kapsıyor.

  XPG DEFENDER WS L akıllı AI iş istasyonu, üstün işlem yetenekleri ve devrim niteliğindeki gürültü azaltma özelliğiyle öne çıkıyor. AI geliştirme odaklı XPG XENIA 15G dizüstü bilgisayar, 24TB SSD depolama ve 96GB DRAM ile donatılarak kullanıcılara benzersiz veri işleme hızı ve kapasitesi sunuyor.

  ADATA Computex 2024’te, AI modellerinin daha hızlı ve sorunsuz çalışmasını sağlamak için tasarlanmış hız aşırtılmış DDR5 8000 R-DIMM belleği de tanıtacak. Ayrıca, en son nesil LPCAMM2 bellek ürünleri, AI bilgisayarları ve karmaşık iş yüklerini yönetmek için ideal yüksek performanslı bellek çözümleri olarak öne çıkıyor. Bu ürünler, JEDEC standartlarına uyumlu olup en yeni teknolojiler ve tasarım mimarileri ile donatılmıştır. LPDDR5/5X DRAM IC’leri kullanarak 7.500 MT/s hızına ulaşmakla birlikte, 16GB, 32GB ve 64GB gibi çeşitli kapasitelerde sunulmaktadır.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN