ADATA Computex 2018’e hazır

0

ADATA, Computex’te DDR4 bellekler, kameralı ev robotları ve kurumsal tüketicilere yönelik SSD modelleri gibi yeni ürünlerini sunacak.

Tayvan merkezli ADATA, en yeni ürünlerini 5-8 Haziran tarihlerinde düzenlenecek olan Computex 2018 kapsamında tanıtacağını açıkladı. Dünyanın en büyük teknoloji ve tüketici elektroniği fuarlarından biri özelliği taşıyan Computex 2018’de tanıtılacak ürünler şöyle sıralanıyor…

ADATA’nın tanıtacağı yeni ürünlerden ilki XPG markasıyla piyasaya sürdüğü yüksek performanslı bir bellek. SPECTRIX D80 modeli RAM’ler dünyanın ilk hibrid sıvı-hava soğutmalı DDR4 bellekleri olma özelliğini taşıyor. Bu bellekler 2666MHz hızında çalışıyor ve 5000MHz hızına çıkabiliyor. Oyuncuların dikkatini çekecek bir diğer ürünse 2666MHz ile 4600MHz arası hızlarda çalışabilen ve RGB aydınlatmaya sahip SPECTRIX D41 DDR4 bellek. Ayrıca Computex kapsamında tanıtacağı yeni ürünlerden olan HD830, dünyanın kendinden soğutuculu ilk harici sabit diski.

ADATA fuarda son kullanıcıya yönelik ürünler yanında kurumsal segmente yönelik en yeni ürünlerini de sergileyecek. ADATA’nın yeni NGSFF (Next Generation Small Form Factor) SSD’sinde mevcut M.2 SSD modellerinde olmayan “hot-swap” özelliği, çift-port konfigürasyon imkânı ve güç kesintisi koruması mevcut. 

ADATA Akıllı Ev Robotu

ADATA’nın Computex’te ziyaretçilerle buluşturacağı bir diğer ürün ise firmanın yeni nesil bulut bağlantılı, kameralı ev robotu. Yüz tanıma teknolojisine sahip olan robot, bu teknolojiye sahip ilk ev robotu olma özelliğini taşıyor.

 

Cevap bırakın