Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  İncelemelerDepolamaADATA 23. yaşını kutluyor

  ADATA 23. yaşını kutluyor

  ADATA’nın “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla başlattığı 23. yıl dönümü etkinlikleri 30 Mayıs’a kadar devam edecek…

  DRAM modülü ve USB flash bellek tedarikçilerinden ADATA Technology, 23. yıl dönümünü kutluyor. ADATA’nın yıl dönümüne özel olarak “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla başlattığı ve bir ay sürecek olan  kutlamalarda, küresel ağaçlandırma ve sürdürülebilirlik girişimlerinin yanında, çeşitli yıl dönümü ödül etkinlikleri ve yerel indirimler kullanıcıları bekliyor. Dünyanın en büyük ESG yeşil organizasyonlarından “One Tree Planted” ile düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından insanların katılımıyla gerçekleşecek “Yeşil Görev” adlı çevrim içi ödüllü etkinlikle ADATA, beş kıtada binlerce ağaç dikmeyi hedefliyor.

  ADATA’nın sürdürülebilir bir dünya inşa etmek vizyonuyla başlattığı bu yeşil kutlamalarda çevrim içi ağaç dikme görevini tamamlayan katılımcılar, dünya genelinde sürecek çekilişe katılarak ADATA ve XPG ürünleri kazanma fırsatı yakalayacak. Bu sayede ADATA, çevreyi koruma ve sürdürülebilirlik misyonunu teşvik etmeyi amaç ediniyor.

  ADATA’nın bu yıl Mart ayında, “Bugünü Şekillendir, Yarını Kucakla” temasıyla Tayvan’daki “Taichung Kıyı Bataklığı Koruma Kuşağı” bölgesini ağaçlandırarak başlattığı yeşil girişim, çok daha büyük çaplı bir sürdürülebilirlik projesine doğru evrildi. ADATA, dünyanın en büyük kâr amacı gütmeyen yeşil organizasyonu “One Tree Planted” iş birliği ile düzenlediği bu projeyle, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılarını “Yeşil Görev” çevrim içi oyununa katılarak sürdürülebilirliği teşvik etmeye davet ediyor. Oyundaki görevleri tamamlayarak “ESG Puanları” biriktirilen bu oyunda, toplam puan dünya genelinde 5 milyona ulaştığında, beş kıtada 5000 ağaç dikilerek ağaçlandırmaya katkıda bulunacak.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN