Acer’ın Quantum Dot teknolojili monitörü satışa sunuldu

0

Acer’ın, başarılı tasarımlarının bir göstergesi olarak kazandığı iF Design 2018 ödüllü ürünlerinden biri olan Predator X27, Türkiye’de satışa sunuldu.

Net görüntüler, canlı renkler ve akıcı performansıyla oyun deneyimini geliştirme iddiası taşıyan monitör, 27 inç ekran boyutu, 4K (3840 x 2160) çözünürlük, 144 Hz yüksek yenileme hızı ve göz takip teknolojisinin yanı sıra 4K çözünürlükte NVIDIA G-SYNC HDR ile yeni bir seviyeye adeta. Fiyatı ise cep yakıyor; Predator X27, 14.000 TL’den başlayan fiyatlarla oyun severlerle buluşuyor.

Quantum Dot teknolojisinden yararlanan Predator X27, Adobe RGB renk alanının %99’unu destekleyerek daha parlak, daha doygun ve daha doğru bir renk gamıyla çok daha canlı görüntüler oluşturuyor. Belirli renklerde ışık yayan nano boyutunda çeşitli tür noktalarla kaplanan bir Quantum Dot filmine sahip yeni ekranlar, renk saflığını ve etkinliğini artırarak standart monitörlere göre çok daha geniş bir renk gamı sunabiliyor.

HDR teknolojisi ile geliyor

Acer HDR Ultra teknolojisinden yararlanan monitör, yalnızca gerektiğinde yanacak şekilde her biri ayrı ayrı kontrol edilen 384 adet alandaki gelişmiş yerel LED aydınlatma özelliğiyle yüksek dinamik menzil teknolojisinin izin verdiği en iyi kontrast kalitesini sağlıyor.

Cevap bırakın