Acer’ın ConceptD Serisi’ne Good Design Ödülü

0

Acer, inovasyonda sınırları zorlayan ConceptD ürün serisindeki 3 farklı modelle ödülleri toplamaya devam ediyor. İşte detaylar…

Tayvan merkezli teknoloji şirketi Acer’ın yaratıcı profesyonellere yönelik olarak geliştirdiği ConceptD ürün serisinde yer alan ConceptD 3 Ezel, ConceptD 7 Ezel dizüstü bilgisayar ve ConceptD 700 masaüstü bilgisayarı 2020 Good Design Awards‘da iki ödül birden kazandı. Modellerin tasarım alanındaki öncü kimlikleri böylelikle prestijli ödüllerle taçlandırılmış oldu.

İçerik üreten ve teknik işlerle uğraşan profesyoneller, ince ve ultra modern ConceptD 7 Pro dizüstü bilgisayarı kullanarak daha hızlı karar alabilir ve zorlu tasarım ve görselleştirme iş yüklerinin üstesinden kolaylıkla gelebilir. Sahip olduğu güçlü teknolojiler sayesinde 3D ve AI görsellerinizi daha hızlı, etkili ve sorunsuz şekilde oluşturabilirsiniz. Ayrıca %100 Adobe RGB gamı, PANTONE Onaylı renk doğruluğu ve Delta E <2 renk doğruluğuna sahip 4K UHD ekran, profesyonel hassasiyet sağlar.

Acer Endüstriyel Tasarım İkinci Başkan Yardımcısı Seji Peng, “Bu ödülü kazanabilmek, müşterilerinizin ihtiyaçlarını anlayıp onları karşılayabilmenize bağlıdır. Geçtiğimiz yıl ConceptD marka yaratıcı ürünlerimiz piyasaya sürüldüğünde, ConceptD 7 dizüstü bilgisayarımız Good Design ödülünü kazanmıştı. Kullanıcılardan gelen geri bildirimleri dinledik ve ürünlerimizi kullanan insanların ihtiyaçlarını daha fazla karşılayabilecek bir bilgisayarı nasıl yapabileceğimizi düşündük. Bu yıl ise, ConceptD 7 Ezel’in başka bir Good Design ödülünü kazanmasından ötürü özellikle heyecan duyuyoruz çünkü bu ödül, tasarımcıların yaşam tarzını anladığımız ve gerçekten onlara değer kattığımız anlamına geliyor” dedi.

Cevap bırakın