Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAcer’ın Chromebook Plus serisi yeni 14 inçlik modelle genişliyor

  Acer’ın Chromebook Plus serisi yeni 14 inçlik modelle genişliyor

  Acer, Chromebook Plus dizüstü bilgisayar serisini Acer Chromebook Plus 514 (CB514-4H/T) ile genişletiyor ve kullanıcıların ChromeOS’in yapay zeka destekli yetenekleri sayesinde çok daha fazlasını yapabilmelerini sağlayan performans odaklı, kompakt ve dayanıklı bir model sunuyor.

  Acer Inc. Dizüstü Bilgisayarlar Genel Müdürü James Lin, konuyla ilgili olarak “Yeni Acer Chromebook Plus 514 (CB514-4H/T), kullanıcılara, taşınabilir tasarım, 14 inç Full HD ekran ve kullanıcıların Chromebook Plus ile sunulan heyecan verici özelliklerden en iyi şekilde yararlanmasını sağlayan performans odaklı teknolojileri bir araya getiren bir kombinasyonu sunuyor” diyor ve devam ediyor: “Öğrencilerin, işletmelerin, ailelerin ve bireylerin her zamankinden daha üretken, bağlantılı ve güçlü olmaları gerekiyor ve bunu Acer Chromebook Plus cihazlarını kullanarak başarabilirler.”

  Yeni Acer Chromebook Plus 514, Acer’ın güçlü üretkenlik, yaratıcılık ve multimedya özellikleriyle eşleştirilen geliştirilmiş ekran ve kameralarıyla daha iyi donanım yapısını vurgulayarak gelişmiş Chromebook performans ve deneyimini sunan Chromebook Plus dizüstü bilgisayar serisinin en yeni üyesi.

  Tüm Acer Chromebook Plus dizüstü bilgisayarlar gibi kullanıcılar yeni Chromebook Plus 514 (CB514-4H/T) ile daha fazlasını yapma gücüne sahip oluyor. Intel® Core™ i3-N305 işlemci ve 8 GB LPDDR5 RAM ile desteklenen Acer Chromebook Plus 514, 2 kat daha fazla hız, bellek ve depolama sağlayarak esnek işlem gücü ile verimli bir çoklu görev performansı sağlıyor.

  Chromebook’un 14 inç Full HD ekranı, IPS teknolojisine, 300 nit parlaklığa ve geniş görüntüleme açılarına sahip olduğu için video ve fotoğraflardan resimlere ve metinlere kadar üzerindeki her şeyin parlak, keskin ve canlı olmasını mümkün kılıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN