Acer’dan yeni All-in-One PC’ler

0

Aspire_U_27_front_and_back.0

Acer, masaüstü PC pazarındaki öncü markalar arasında yer alıyor. Özellikle uzun yıllardır potansiyel kullanıcılara sunduğu All-in-One PC alternatifleriyle tanınıyor. Bu noktada Tayvan merkezli teknoloji şirketi, popüler Aspire serisine dahil edilen yeni All-in-One (Hepsi bir arada) PC modellerini lanse etti. Modeller birbirinden iddialı özelliklerle geliyor…

ABD/New York’ta gerçekleştirilen etkinlikle tanıtılan yeni All-in-One PC’ler sofistike tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 27 ve 23.8 inçlik iki ekran boyutuyla sunulacağı bildirilen Aspire Z24 ile Aspire U27 yenilikçi özellikleri ile dikkat çekiyor.

1920 x 1080 piksel ekrana, daha iyi renkler için Acer ExaColor teknolojisine ve 7. nesil Intel Core işlemcilere sahip olan, aynı zamanda Intel Optane RAM’lerle de yapılandırılabilen modeller, yılın iddialı Windows 10 All-in-One PC’leri arasındaki yerlerini şimdiden almış durumdalar.

Aspire U27’nin 12mm’lik kalınlığı son derece çarpıcı bir detay maiyetinde. Ayrıca LiquidLoop fansız soğutma sistemine sahip olan model, sessiz çalışma özelliğiyle de iddialı durumda.

Acer Aspire Z24 ise 11 mm’ye kadar düşürülmüş inceliğiyle çok daha kompakt bir form vaat ediyor.  Nvidia GeForce 940MX grafiklere sahip olduğunu da belirtelim.

Her iki modelin de kısa süre içinde küresel satışlarına başlanacağı kaydedildi. Fiyat etiketleri ise Avrupa pazarları için 1000 Euro civarında olacak.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın