Acer’dan üç yeni monitör

0

Acer, en iyi teknolojiye ihtiyaç duyan seçkin profesyonellerden yalnızca eğlence için oynayanlara kadar çeşitli oyuncuların farklı ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği üç Predator ve Nitro oyun monitörünü tanıttı.

“En yeni oyun monitörlerimiz sahip oldukları endüstride ilk teknolojiler sayesinde oyunculara akıcı performans ve rahat ergonomi sağlıyor” diyen Acer Inc. Dijital Ekran İş Birimi Başkanı Victor Chien, sözlerine şöyle devam etti: “En güç düşkünü oyuncular için tasarlanan Predator serisi oyun monitörlerimiz, profesyonel oyuncuların olduğu kadar yalnızca eğlenmek isteyen kullanıcıların da ilk tercihi olmasıyla, kalite ve güvenilirliklerini kanıtlamış oldu. Yeni Predator ve Acer Nitro monitörler çeşitli tasarım ve boyut seçenekleriyle, bir oyun monitörü almak isteyen herkesin ihtiyaçlarını karşılıyor.”

Predator NX273U NX oyun monitörü, son teknoloji oyun deneyimini isteyenler için geliştirildi. En yeni oyun ve görüntü teknolojileriyle donatılan 27 inçlik monitör; WQHD (2560×1440) panel, (overclock ile) 275 Hz yenilenme hızı ve ekranda hızla yarışan nesneler olsa bile yırtılmayan akıcı görüntüler oluşturan 0,5 ms’ye kadar tepki süresi (griden griye) sunuyor. HDR özellikli monitör, canlı renkler ve daha derin siyahlar ortaya koyabilmek için DCI-P3 renk gamının yüzde 95’ini kapsıyor. Monitörün paneli ise Acer’ın Agile-Splendor IPS2 teknolojisi ile geniş izleme açılarında dahi kristal netliğinde görüntüler meydana getiriyor.

NVIDIA G-SYNC genişletilmiş kontrast oranı ve renk paletine ek olarak ekranda yırtılma yaratmaksızın oyun deneyimi sağlarken yeni duyurulan NVIDIA Reflex Latency Analyzer ise fare aracılığıyla gelen tıklamaları algılayan ve ortaya çıkan piksellerin ekrana yansıması için (ateş edilen silahın namlusundan çıkan ışık örneğindeki gibi) ne kadar zaman geçtiğini ölçen devrim niteliğinde bir sistem gecikmesi ölçüm aracı sunuyor.

Cevap bırakın