Acer’dan iş verimliliğini artıracak bağlantı istasyonu

0

Acer USB Type-C Dock D501 (ADK020), DisplayPort ve HDMI bağlantı noktaları aracılığıyla bir Chrome OS cihazına 3 adede kadar ekran bağlama işlemini basitleştiriyor…

Acer, “Works With Chromebook” sertifikalı aksesuar ailesini, birden fazla ekranı veya çevre birimini bir Chromebook’a bağlama işlemini basitleştiren yeni bir çözüm olan Acer USB Type-C Dock D501 ürünüyle genişlettiğini duyurdu. Acer’ın yeni bağlantı istasyonu Chrome OS cihazlarıyla çalışmak üzere tasarlandı. Çok sayıda testten başarıyla geçen USB Type-C Dock D501, Chromebook’un uyumluluk standartlarını tam olarak karşılıyor.

Kolaylık ve taşınabilirlik için kullandığımız dizüstü bilgisayarlarda bazı işleri gerçekleştirmek için daha fazla ekrana ihtiyaç duyulabiliyor. Acer USB Type-C Dock D501 (ADK020), DisplayPort ve HDMI bağlantı noktaları aracılığıyla bir Chrome OS cihazına 3 adede kadar ekran bağlama işlemini basitleştirerek, büyük miktarda veri ile birden daha fazla ekranda çalışan kullanıcılar için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Cihazda yer alan 6 adet USB bağlantı noktası, belirli bir iş için gerekli olan ek çevre birimlerini bağlama esnekliği sunuyor. Ayrıca, cihazları bir USB-C bağlantısı aracılığıyla şarj etmek için USB-C Power Delivery standardını destekliyor ve kablolu ağ bağlantısı için özel bir Gigabit Ethernet bağlantı noktası içeriyor.

Cevap bırakın