Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAcer’dan iki yeni monitör serisi: BX0 ve CB1

  Acer’dan iki yeni monitör serisi: BX0 ve CB1

  acer-monitorAcer, monitör ailesini iki yeni seri ile daha da genişletiyor. Tayvan merkezli tüketici elektroniği şirketinin yeni serileri BX0 ve CB1 kodları ile adlandırılıyorlar. Her iki yeni ürün serisi de daha iyi görüntü ve renk özellikleri ile dikkat çekiyor.

  Optimum bir görsel deneyim yaşamak isteyen kullanıcılar için tasarlanan CB1 serisi, yüksek çözünürlük ve geniş görüntüleme açıları sunuyor. 4K Ultra HD’ye yükseltme olanağı ile birlikte, kullanıcılar çalışma verimliliklerini arttırabilecek ve profesyonel görsel özelliklerin keyfini çıkarabilecekler.

  178° geniş görüntüleme açısı aracılığıyla, CB1 serisi görüntü netliğini ve ana renkleri korurken, geleneksel TN monitörlerin getirdiği renk değişimi ve görüntü bozulmalarını ortadan kaldırıyor.

  acer-monitor

  Aynı geniş görüntüleme özellikleri ile BX0 serisi monitörler Ultra Geniş 21:9 bir ekran, 4K UHD’ye (3840×2160) kadar görüntü çözünürlüğü ve 1080p içerik görüntüleyen dört ayrı pencere açabilme gibi özellikleri ile geliyorlar.

  Acer ColorPlus teknolojileri ile donatmış modellerde 6 eksenli renk ayarı ve %100 sRGB gamı da mevcut. Bu özellikler monitör ve baskı arasında renk uyumu arayan profesyoneller için teknik olarak tasarlanmıştır ve eğlence veya imaj/film düzenleme gibi görsel yoğunluğa sahip görevler için kullanıldığında üst düzey incelik ve görüntü kalitesi ile son derece verimli bir alternatif konumunda yer alıyor.

  Hem CB1 hem de BX0 serisinde titreşim önleme teknolojisi, mavi ışık filtresi, %15 parlaklığa düşük karartma ve parlama yapmayan ekran panelinde ortamdaki ışık kaynaklarından gelen yansımayı sınırlandırmak için Acer ComfyView özellikleri de bulunmaktadır. CB1 ve BX0 serisi 379 $’dan başlayan fiyatlarla kısa süre içinde satışa sunulacak.

  Media Markt’taki geniş monitör seçeneklerine göz atmak için buraya tıklayınız.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN