Acer’dan iki yeni hibrit: Switch 5 ve Switch 3

0

Switch_5_03.0Acer, 2’si 1 arada 2 notebook modeli Switch 5 ve Switch 3’ü duyurdu. Hem tablet, hem notebook olarak kullanılabilen modellerden Switch 5’teki son derece sessiz çalışma özelliği ve fansız tasarım dikkat çekiyor.

Acer, yeni bir 2’si 1 arada modellerini duyurdu. Tayvan merkezli şirketin son modellerinden ilki Switch 5 (üstte) adıyla geldi. Parmak izi sensörü ve Windows Hello gibi nispeten yeni teknolojilerle donatılan Switch 5, daha da önemlisi Liquid Loop adı verilen fansız soğutma sistemini beraberinde getirdi.

Sessiz soğutma imkanı sunan teknolojisi ile Acer, kullanıcılarına hem daha kompakt bir 2’si 1 arada vaat ediyor, hem de performanstan ödün verilmediği kaydediliyor.

Modelin potansiyel kullanıcıları açısından dikkatle incelenecek diğer özellikleri arasında 12 inçlik Full HD (2160×1440) dokunmatik ekran, Acer Active Stylus adını alan dokunmatik ekran uyumlu stylus kalem desteği, 7. Nesil Intel Core i7 ve i5 işlemcilerle birlikte geliyor olması sayılabilir.

Diğer model Switch 3, 12.2 inç ekranda 1920 x 1200 çözünürlük değeri sunuyor. Intel Pentium ve Celeron işlemcilerle geliyor. Dokunmatik ekran kalemi ve standıyla birlikte sunulan model mütevazı tasarımıyla da öne çıkıyor.

Önümüzdeki aylarda satışlarına başlanacağı duyurulan Acer Switch 5 ve Switch 3’ün ülkemizde de teknoloji raflarında yer alması bekleniyor.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Cevap bırakın