Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanım Acer’dan iki yeni Chromebook dizüstü bilgisayar

   Acer’dan iki yeni Chromebook dizüstü bilgisayar

  Acer, Google AI özellikleriyle öne çıkan iki yeni Acer Chromebook Plus Enterprise dizüstü bilgisayarı tanıttı.

  Acer, her ikisi de işletmelerin, onların insan kaynaklarının ve ön saflardaki çalışanlarının bulutta daha verimli ve güvenli bir şekilde çalışabilmesi için en son teknolojiyle donatılmalarını sağlayan güçlü teknoloji ve Google AI özellikleriyle öne çıkan iki yeni Acer Chromebook Plus Enterprise dizüstü bilgisayarı tanıttı.

  İki yeni Chromebook Plus Enterprise modeli; Acer Chromebook Plus Enterprise 515 ve Acer Chromebook Plus Enterprise Spin 514, sınıfının en iyisi güvenlik, basit yönetim, esnek erişim ve gelişmiş yönetim desteği sağlayan ChromeOS’in iş yetenekleriyle birlikte; iki kat hız, bellek ve depolama kapasitesine sahip olarak kullanıcılara sunuluyor. Acer Chromebook Plus Spin 514 (CP514-4HN) son tüketici ve bireysel kullanıcılar için de satışa sunuluyor.

  Acer Inc. Dizüstü Bilgisayarlardan Sorumlu Genel Müdürü James Lin, “Yeni Acer Chromebook Plus Enterprise modelleri, ChromeOS’teki Google yapay zekanın en iyi özelliklerini kurumlara sunarak sahip oldukları iş gücü arasında verimliliği ve işbirliğini artırıyor. Kurumsal şirketlerden küçük işletmelere, perakende ve sağlık hizmetlerine kadar her türden kuruluş, iş yüklerini güçlendirmek için güvenilir, yapay zeka özellikli cihazlara ihtiyaç duyuyor ve bu yeni Acer Chromebook Plus Enterprise dizüstü bilgisayarlar tüm bunları ve daha fazlasını onlar için sunuyor.” dedi.

  Intel® Core™ 7 150U’ya kadar işlemcilerle ile güçlendirilmiş ve 16 GB’a kadar LPDDR5X RAM ile donatılmış sistemler, bulut iş gücünün, dağıtılmış ekiplerin ve çalışanların bağlı kalmasını aynı zamanda da verimli çalışmasını sağlamak için birinci sınıf performans, yüksek çoklu görev ve üretken yapay zeka özellikleri sunuyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN