Acer’dan iki yeni Chromebase

0

Öncü teknoloji şirketlerinden Acer, kurumsal ihtiyaçlara yönelik iki şık Chromebase modeli tanıttı. İşte yeni Chromebase 24I2 ve Chromebase 24V2’nin öne çıkan özellikleri…

Tayvan merkezli teknoloji şirketi Acer, özenle tasarlanmış iki şık Chromebase modelini tanıttı. Toplantılar için Acer Chromebase 24V2, Google Hangouts Meet ile video konferans yapma imkanı sunarken, farklı görevlerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan Acer Chromebase 24I2 ise tek başına bir masaüstü çalışma cihazı ya da mağaza içi bilgi noktası olarak değerlendirilebiliyor.

“2016’da çıkan, Intel Core işlemcili dünyanın ilk Chromebase modelinin yakaladığı başarıyı devam ettirmek için daha yüksek performanslı ve yenilenmiş şık tasarımlı Acer Chromebase 24I2’yi piyasaya sürüyoruz.” diyen Acer Sabit Bilgisayarlar ve BT Ürünleri İş Birimi Genel Müdürü Jeff Lee, sözlerini şöyle sürdürdü: “Google Play ve Google Assistant desteği ile tüketicilere yeni deneyimler sunabileceğiz. Eğitim kuruluşları ve kurumsal müşteriler ise üründeki diğer yeniliklerden yararlanabilecek.”

Özel bir hepsi bir arada (All-in-One) video konferans sistemi olan Toplantılar için Acer Chromebase 24V2; telefon kulübeleri, toplanma alanları ve masa üstleri gibi küçük ve orta genişlikte alanlar ve bireyler için tasarlandı.

Ürün, şirketlerde çalışanların ve müşterilerin aynı odadaymış gibi uzaktan birlikte çalışmasına ve etkileşime girmesine yardımcı oluyor.

Teknoloji dünyasına dair öne çıkan gelişmeleri aktarmayı sürdüreceğiz…

Cevap bırakın