Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAcer, yeni Swift Edge 16 dizüstü modelini satışa sundu

  Acer, yeni Swift Edge 16 dizüstü modelini satışa sundu

  AMD Ryzen™ 7040 serisi işlemciler ve AMD Radeon™ grafik kartlarına sahip Acer Swift Edge 16 dizüstü bilgisaayar, AMD Ryzen™ AI ile desteklenen ince ve hafif bir kasada performans ve taşınabilirliği bir araya getiriyor.

  Acer, donanımlarından yüksek bilgi işlem kapasitesi, üretkenlik ve taşınabilirlik isteyen dinamik profesyoneller için özel olarak tasarlanan yenilenmiş Acer Swift Edge 16 (SFE16-43) dizüstü bilgisayarını satışa sundu. Yeni nesil performans ve görseller için AMD Ryzen™ 7040 Serisi işlemciler ve AMD Radeon™ grafik kartlarıyla güçlendirilen son derece hafif dizüstü bilgisayar, AMD Ryzen™ AI özelliği sayesinde günümüzün yapay zeka taleplerini ve daha fazlasını kolayca karşılayabiliyor.

  Swift Edge 16, 120 Hz’lik yükseltilmiş yenileme hızına ve yüzde 100 DCI-P3 renk gamı desteğine sahip 16 inçlik 3,2K OLED ekranıyla gerçeğe yakın renkler ve görüntüler sunuyor. Wi-Fi 6E uyumlu olan ve Windows 11 işletim sistemiyle birlikte gelen dizüstü bilgisayar, Microsoft Pluton ve bir dizi akıllı özellik sayesinde kullanıcıların hızlı kablosuz ağlara bağlanabilmelerini ve özel verilerini güvence altına alabilmelerini sağlıyor.

  Acer Swift Edge 16, göz alıcı tasarımı ve renkli ekran özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ultra ince ve hafif magnezyum alaşımlı kasası yalnızca 12,95 mm kalınlığında ve yalnızca 1,23 kg ağırlığında olan cihazın tasarımını şık olivin siyahı dış yüzeyi tamamlıyor. Kullanıcılar, 120 Hz yenileme hızı, yüzde 100 DCI-P3 renk gamı desteği ve 0,2 ms tepki süresine sahip 16 inç 3,2K OLED paneliyle (3200 x 2000) sinema kalitesinde görüntülerin keyfini çıkarıyor. 1.000.000:1 kontrast oranı, 500 nit maksimum parlaklık ve VESA DisplayHDR™ True Black 500 sertifikasyonunu bir araya getiren OLED dizüstü bilgisayar, kullanıcıların hassas ve yüksek kontrastlı renklerin keyfine varmasını sağlıyor. TÜV Rheinland Eyesafe® sertifikalı ekran, uzun süreli kullanımlarda daha fazla konfor için mavi ışığa maruz kalmayı azaltmaya yardımcı oluyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN