Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAcer, yeni Chromebox Mini CXM1’i tanıttı

  Acer, yeni Chromebox Mini CXM1’i tanıttı

  Dijital ortamın hızla geliştiği bir çağda işletmeler, hedef kitleyle etkileşime geçmek için giderek daha dinamik, duyarlı ve etkileşimli yollar arayışındalar. Dijital bilgilendirme ekranları ve interaktif kiosklar bu dönüşümün ön saflarında yer alıyor.

  Dijital bilgilendirme ekranları pazarının önümüzdeki birkaç yıl içinde güçlü bir büyüme görmesi bekleniyor. Akıllı şehirlerin ortaya çıkması, gerçek zamanlı bilgiye olan talep, çalışan iletişimine odaklanma, ulaşım ve konaklama sektörlerindeki genişleme sayesinde 2028’de1 bu pazar, 30,56 milyar dolara kadar çıkacak.

  Acer, her türlü kurulumu desteklemek üzere tasarlanmış; esneklik, güvenlik ve kullanım kolaylığı sağlayan mini bilgisayarlarla; mağaza vitrinleri ile görünürlüğün çok önemli olduğu alanlar için yüksek çözünürlüklü ekranlar ve özel olarak tasarlanmış ekranlarla, pazarın artan talebini karşılıyor.

  Acer’ın sağlam, güvenilir ve uygun maliyetli çözümleri, entegrasyon yoluyla dijital dönüşüm çabalarını desteklemek üzere tasarlanmış uçtan uca ekosistemler sağlıyor. Böylece küçük ve orta ölçekli işletmeler müşterileriyle uzaktan bile olsa kolay ve etkili bir şekilde iletişim kurabilme imkanı buluyor.

  Acer Chromebox Mini CXM1: Dijital bilgilendirme ekran sistemlerinin merkezinde
  Acer, dijital bilgilendirme ekran sistemlerini yönetmek için Acer Chromebox Mini CXM1’i tasarladı. Bu mini bilgisayar, 2 adet HDMI 1.4b ve çeşitli ekran yapılandırmalarına çok yönlülük katan 1 adet USB Tip C bağlantı noktası sayesinde aynı anda üç adede kadar video çıkışını işleyebiliyor. Kompakt ve şık tasarımı, izinsiz girişlere müsaade etmeyecek şekilde herhangi bir dijital bilgi ekranı kurulumunuza sorunsuz entegre edilebilmesini sağlarken fansız mimari, sürekli ve kesintisiz kullanım için kritik önemde olan sessiz ve güvenilir çalışmaya katkıda bulunuyor. Cihaz ayrıca, ödün vermeden güçlü ağ performansı sağlayabilmek için Wi-Fi 6E, BluetoothTM 5.2 ve Gigabit Ethernet bağlantı noktası dahil en yeni bağlantı seçeneklerine sahip. Farklı kurulumlara uyum sağlamak için Acer Chromebox Mini CXM1, Chrome USB klavye ve fare gibi isteğe bağlı aksesuarlara ek olarak her türlü LFD (endüstriyel) ekran ve dijital bilgilendirme ekran sistemiyle tam uyumluluğu garanti altına alan VESA montaj kitiyle birlikte geliyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN