Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAcer yeni akıllı monitörlerini tanıttı

  Acer yeni akıllı monitörlerini tanıttı

  Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi Google TV™ monitörler, üretkenliği, kullanım kolaylığını ve izleme deneyimlerini geliştirmeye yardımcı oluyor.

  Acer, çeşitli tüketici ihtiyaçlarını ve yaşam tarzlarını destekleyen özelleştirilmiş deneyimler yaratma amacıyla tasarlanmış çok yönlü yeni seri akıllı monitörlerini duyurdu. Acer DA1 ve Nitro GA1 serisi monitörler, her ev kurulumuna uyum sağlamak için tasarlanmış 31,5 ve 27 inçlik yer tasarrufu sağlayan modellerle içerik stream etmek için bir eğlence merkezi; günlük görevler için genişletilmiş bir iş istasyonu ve hızlı yenileme hızına sahip güvenilir bir oyun arkadaşı olarak işlev görüyor. Monitörlerde ayrıca kablosuz yansıtma, Multiview aracılığıyla farklı kaynaklardan eşzamanlı görüntüleme de dahil olmak üzere çokça akıllı özellik bulunuyor.

  Yeni Acer DA271K ve DA321QK LED monitörler 4K UHD çözünürlüğe sahipken, Nitro GA271U P ve Nitro GA321QU P modelleri, akıcı sahneler ve mükemmel oyun içi deneyimleri mümkün kılmak için WQHD çözünürlük ve 180 Hz’e kadar hızlı yenileme hızları sunuyor. HDR10 ile 250 nit parlaklık değerine sahip monitörler, görüntüleri ve renkleri oluştururken daha sürükleyici ve gerçekçi hale getirirken, AMD FreeSync™ ve NVIDIA® G-SYNC® uyumlulukları sayesinde oyun oynarken veya video izlerken ekran yırtılmasını en aza indirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca, ultra düşük gecikme süresi, giriş gecikmesini en aza indirmeye yardımcı olduğu için hızlı tempoda akan aksiyon sahneleri ve içerikler, bulanıklaşmadan sorunsuz bir şekilde görüntülenebiliyor.

  Dört monitör de daha fazla üretkenlik, çok yönlülük ve sonsuz eğlence seçenekleri sağlamak için tasarlanmış özelliklerle birlikte sunuluyor. Google TV, farklı uygulama ve aboneliklerle erişilebilen Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max ve YouTube gibi popüler platformlardaki film, televizyon program veya daha fazlasını bir araya getirerek kullanıcıların bu içeriklere tek bir ekrandan kolayca ulaşabilmesini sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN