Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  HaberlerDonanımAcer, yapay zekalı yeni Swift Serisi dizüstü bilgisayarlarını satışa sundu

  Acer, yapay zekalı yeni Swift Serisi dizüstü bilgisayarlarını satışa sundu

  Yeni Swift Edge 16 ve Swift Go 14 dizüstü bilgisayarlar üst düzey yapay zeka deneyimlerini, Windows 11’de Microsoft Copilot’ı ve OLED ekranları, ince ve hafif tasarımlarla buluşturuyor.

  Acer yapay zekanın gücünü ve yenilikçi özellikleri şık, ince ve hafif bir cihazda bir araya getiren yeni Acer Swift Edge 16 ve Acer Swift Go 14 dizüstü bilgisayarlarını tanıttı. AMD Radeon™ 780M’ye kadar grafik kartı içeren AMD Ryzen™ 8040 Serisi işlemciler1 ve Ryzen AI2 ile donatılan yeni Swift serisi cihazlar, çok yönlü performans sunuyor ve Acer PurifiedVoice™, Acer PurfiedView™ ve yeni Acer LiveArt fotoğraf düzenleme gibi Acer’ın yeni yapay zeka destekli uygulamalarını destekliyor.

  AcerSense™ uygulaması ve özel olarak atanmış tuşlar aracılığıyla anında erişilebilen Windows Copilot sayesinde yapay zeka uyumlu bilgisayarlar, sezgisel kontrol ve sorunsuz kullanımı mümkün kılıyor. Kullanıcılar ayrıca OLED dizüstü bilgisayarların ekranlarında çalışırken veya video izlerken net görüntülerin ve zengin renklerin keyfini çıkarabiliyor. Cihazla birlikte varsayılan olarak etkin bir şekilde gelen Microsoft Pluton teknolojisi ise kullanıcıların kişisel verilerinin ve şifreleme anahtarlarının güvende olmasına yardımcı oluyor.

  AMD Ryzen 8040 Serisi İşlemcilerle Yapay Zekanın Gücünden Yararlanın

  Günlük kullanıma yönelik üstün yapay zeka deneyimleri ve güvenilir performans sunmak üzere tasarlanan Swift Edge 16 ve Swift Go 14 dizüstü bilgisayarlar, Ryzen AI teknolojisine sahip AMD Ryzen 8040 Serisi işlemcilerden güç alıyor. AMD’nin en yeni işlemcileri, yerleşik yapay zeka teknolojisiyle yapay zeka iş yüklerinin NPU, GPU ve CPU üzerindeki hızlandırıcılar arasında verimli bir şekilde dağıtılmasını sağlayarak kullanıcı deneyimini geliştiriyor. AMD’nin sekiz çekirdeğe kadar “Zen 4” işlemci mimarisinden yararlanan ve 16 iş parçacığına kadar işlem gücü sunan ultra ince Swift dizüstü bilgisayarlarda içerik üreticileri ve diğer kullanıcılar yüksek hız, güç verimliliği ve daha uzun pil ömrü gibi avantajlardan faydalanıyor.

  Yapay zeka desteği, Swift dizüstü bilgisayarların farklı kullanıcı kitleleri ve işlevlere yönelik cazibesini ve kullanılabilirliğini daha da artırıyor. Kullanıcılar günlük yapay zeka desteğine, Copilot için özel atanmış tek bir tuşla erişebiliyor ve çalışma veya içerik üretme gibi görevlere harcanan zamanı optimize edebilmek için yapay zekanın gücünden faydalanabiliyor. Acer PurifiedView ve Acer PurifiedVoice gibi yapay zeka destekli çözümler konferans oturumlarını daha da zengin bir hale getirirken, Acer QuickPanel ise video konferans araçlarına hızlı ve kolayca erişilmesine olanak tanıyor. AcerSense yardımcı uygulaması, kullanıcıların özel AcerSense tuşuyla sistemlerini tek bir tıklamayla kontrol etmelerine ve yönetmelerine yardımcı oluyor. Yeni Acer LiveArt özelliği, cihazda bir görsele erişildiğinde veya ekran görüntüsü alındığında anında ortaya çıkan bir kontrol paneli ile görüntülerin yapay zeka teknolojisiyle hızlı bir şekilde düzenlenmesini sağlıyor.

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN