Acer X1526AH Projektör ile tanışın

0

Yeni Acer X1526AH’nin 1080p Full HD ekranı, görüntü kalitesiyle ister oyunlarda ister iş toplantıları esnasında yapılan sunumlarda detaylı ve son derece keskin görüntüler sunabiliyor.

Büyük ekranda eğlencenin tadını doyasıya çıkarmak için kullanıcıların beğenisine sunulan Acer X1526AH projektör, Full HD ekran çözünürlüğü ile hem oyun hem de iş için kullanımlarda ön plana çıkıyor. 4.000 lümen parlaklık sunan ve Acer’ın tamamen kendine özgü ColorBoost3D, ColorSafe II ve LumiSense özelliklerine sahip olan X1526AH, gerçekçi renkler ortaya koyuyor. Son derece düşük gecikmeli projektör; aksiyon, yarış veya spor oyunlarında sunduğu gerçekçilik hissiyle rakipsiz sonuçlar doğuruyor.

Yenilikçi Image Shift teknolojisi ise kurulum sırasında yaşanan tüm zorlukları minimum seviyeye indiriyor. Kesintisiz deneyim için devrede olan EcoPro modu ise cihazın lamba ömrünü 20.000 saate kadar uzatarak kullanıcıların tasarruf etmesine olanak tanıyor.

İddialı görüntüler

Acer X1526AH’nin 1080p Full HD ekranı, görüntü kalitesiyle ister oyunlarda ister iş toplantıları esnasında yapılan sunumlarda detaylı ve son derece keskin görüntüler sunabiliyor. 10.000:1 DynamicBlack kontrast oranıyla gelen projeksiyon, içerikleri sahne sahne analiz ederken LumiSense özelliği ise detay kaybı yaşatmadan tüm karanlık sahnelerde en iyi sonuçları vadediyor.

Cevap bırakın