Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Mediatrend Desktop Mediatrend Mobile
Diğer
  Dijital KültürAcer, Wi-Fi 7’li “Wave 7 Mesh Router”ı tanıttı

  Acer, Wi-Fi 7’li “Wave 7 Mesh Router”ı tanıttı

  Acer Wave 7 mesh (örgü ağ) router, birden fazla cihazın bulunduğu evler için ideal bir seçenek olan, genişletilmiş kapsama alanı için yüksek performanslı Wi-Fi 7 ve Çoklu Bağlantı İşlemini (Multi-Link Operation – MLO) mümkün kılıyor.

  Acer kablosuz router portföyünü oyuncular, aileler ve uzaktan çalışanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli kullanıcı profilleri için tasarlanmış iki yeni seçenekle genişlettiğini duyurdu. Acer Wave 7, çok sayıda cihazın bulunduğu büyük evler için geniş, güvenilir kapsama alanı sunmak üzere en yeni Wi-Fi 7 teknolojisini kullanırken Predator Connect W6x ise, sorunsuz çevrimiçi oyun deneyimleri için hıza ve performansa öncelik vermek üzere Wi-Fi 6 bağlantısını kullanıyor.

  W6x, evin her yerinde güçlü ve tutarlı sinyaller sağlamak için hem 2,4 GHz hem de 5 GHz frekanslarını kullanan çift bant bağlantı özelliğine sahipken Wave 7, 6 GHz’e kadar ek Wi-Fi 7 desteğiyle deneyimi daha da geliştiriyor. Ek olarak, her iki model de maksimum hız ve minimum gecikme için kritik ağ trafiğini belirlemek ve önceliklendirmek üzere birlikte çalışan Hibrit Hizmet Kalitesi (QoS) yazılımı ve Intel® Killer™ Önceliklendirme Motoru ile donatılmış olarak geliyor. Cihazların sahip olduğu kullanıcı dostu arayüz kurulum ve yönetimi kolaylaştırırken yerleşik Trend Micro Ev Ağı Güvenliği, ağı ve bağlı cihazları potansiyel tehditlere karşı koruyor.

  Acer Inc. Bağlanabilirlikten Sorumlu Genel Müdür Wayne Ma konuyla ilgili şunları ifade etti: “Kablosuz router seçeneklerimizi oyuncular, aileler ve evden çalışan profesyonellerden oluşan geniş bir yelpazeye hitap eden yeni modellerle genişletmekten heyecan duyuyoruz. Bu router modelleri, kesintisiz bağlantı sağlamak için en son Wi-Fi teknolojilerinden yararlanıyor ve ağ gizliliği ve güvenliğini önceliklendirirken kullanım kolaylığı sağlayan pratik özelliklerle birlikte geliyor.”

  Haberler

  BUNLARI DA BEĞENEBİLİRSİN