Acer TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3’e Windows 11 Education seçenekleri geliyor

0

Acer yaptığı açıklamayla Acer TravelMate B3 ve Acer TravelMate Spin B3’ten başlayarak bazı dizüstü bilgisayar modellerini Windows 11 SE işletim sistemi ile sunmaya başlayacağını duyurdu.

Askeri sınıf dayanıklılık sertifikaları ve 10 saatlik uzun pil ömürleri ile öğrencilerin gün boyu tüm işlerini halledebilecekleri taşınabilir özellikli 11,6 inç ekranlı bu dizüstü bilgisayarlar, Windows 11 SE veya Windows 11 Pro Education yüklü olarak gelmeye başlıyor. Cihazların kasasında ayrıca yüzde 14’ün üzerinde geri dönüştürülmüş plastik (PCR) kullanılıyor.

Acer, Windows 11 SE’yi dizüstü bilgisayarlarında kullanan ilk markalardan biri olarak, bu yeni işletim sistemini dünyanın dört bir yanındaki okullara getiren pilot programlara cihazlar sağlamak amacıyla Microsoft ile yakın bir şekilde çalıştığını da duyurdu.

Acer TravelMate B3 ve Acer TravelMate Spin B3

En yeni Intel Pentium Silver ve Celeron işlemcilere sahip  TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3, ilk ve orta öğretim seviyelerindeki öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını destekleyen güvenilir bir dizüstü bilgisayar deneyimi sunuyor. Askeri standartlara göre test edilmiş MIL-STD 810H sertifikalı dizüstü bilgisayarlar, darbelere dayanıklı gövdeleri ile her türlü günlük aşınma ve yıpranmanın üstesinden gelebiliyor. Darbe emici tamponları ve güçlendirilmiş tasarımları, cihazları 122 cm’ye varan yüksekliklerden düşmelere ve 60 kg’a kadar doğrudan uygulanan kuvvete karşı koruyor. Dizüstü bilgisayarların sıvı dökülmelerine dayanıklı eşsiz drenaj tasarımlı klavyeleri kazara sıvı dökülmelerine karşı cihazları korurken, mekanik olarak sabitlenen tuş tasarımları sayesinde klavyelerinin tuş takımı da sonradan değiştirilebiliyor. Buna rağmen klavyenin tuşları, hızlı parmaklardan etkilenmeyecek kadar da güvende.

Cevap bırakın