Acer Swift 3 yüksek performansta iddialı

0

Intel Iris Xe ekran kartı sayesinde üstün bir görsel deneyim sunan Swift 3, 16 GB LPDDR4X RAM ve 512 GB PCIe Gen4 SSD depolama özellikleri ile dikkat çekiyor.

Günümüzde dizüstü bilgisayarlara dair öne çıkan trend her an, her yerde kullanıma hazır olmaları. Zira artık çalışma veya eğitim açısından mekan farkı makası iyiden iyiye daralmış durumda, her yer yaratıcılık ve iş akışları için ideal ortam. Bu kapsamda sıklıkla ofis dışında çalışanların ve de öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen Acer Swift 3 (SF314-511), her yerde ideal bir deneyim sunmak için Intel Evo platformunda tasarlandı.

İddialı Intel Core i7-1165G7 işlemci ile gelen Swift 3, ideal performans ve göz alıcı görüntüleri şık metal bir kasanın içinde sunuyor.

15,90 mm inceliğinde ve 1,2 kg ağırlığında olan cihaz, son derece şık görünen tamamen metal zarif kasasıyla bir çantanın içinde rahatlıkla taşınabiliyor. Sade ve etkili menteşe tasarımı ise dizüstü bilgisayarın serin kalmasını sağlıyor. Ultra dar çerçeveli ekranıyla yüzde 85,73 ekran gövdesine sahip cihaz kullanıcılara çok daha geniş bir çalışma alanı sunuyor.

Swift 3’ün 14 inç FHD IPS yansımasız ekranı, tutarlı bir şekilde zengin, parlak ve titremeyen görüntüler sağlıyor. Intel Iris Xe ekran kartı sayesinde üstün bir görsel deneyim sunan Swift 3, 16 GB LPDDR4X RAM ve 512 GB PCIe Gen4 SSD depolama özellikleri ile dikkat çekiyor. Uzun ömürlü bir pile sahip cihaz, tam şarj olduktan sonra 16 saate kadar kullanım olanağı sunuyor.

Cevap bırakın