Acer Swift 1 stil sahibi kullanıcıların radarında

0

Acer Swift 1,1,3 kg ağırlığı ile ultra taşınabilir dizüstü bilgisayar Swift 1, 1,5 cm’den ince, şık alüminyum gövdesi ile göz alıcı nitelikte.

Tüm gün yanında taşıyacağı dizüstü bilgisayarının yüksek performans sunması kadar stiliyle de uyuşan özellikte olmasını isteyenlere hitap eden Swift 1, kullanıcılara günlük görevlerinde başarıyla hizmet ediyor. Okul ödev ve projelerinde öğrencileri, ev kullanıcılarını, hatta ofis dışında olmayı tercih eden ve uzun pil ömrüne ihtiyaç duyan ofis çalışanlarını cezbeden Swift 1, estetik, dayanıklılık ve fonksiyonelliği bir araya getiriyor

1,5 cm’den ince şık metal kasası ve kompakt yapısıyla öne çıkan Swift 1, 1,3 kg ağırlığıyla her yere kolaylıkla taşınabilecek bir model. Bilgisayarının teknik özellikleri kadar görünümüne de önem veren kullanıcılar için bu cihazı çekici yapan en önemli faktörlerden biri de göz alıcı renklerdeki kasa alternatifleri. Bu sayede kullanıcılar, gittikleri her yere tarzlarını da yansıtıyor. Intel® Pentium® N5000 işlemciden güç alan dizüstü bilgisayar, 4 GB RAM ve 128 GB SSD’ye sahip.

14 inçlik Full HD (1920 x 1080 piksel) ekrana sahip olan Swift 1’in IPS özellikli ekranı, 170 derecelik açılarla izleme imkanı sunduğu gibi Acer ExaColor teknolojisiyle de canlı renklerle yüksek kontrastlı görüntüler üretebiliyor.

Tüm gün üretkenlik için 20 saate varan pil ömrü

Etkileyici bir kullanım süresi vadeden Swift 1, bilgisayarların güç adaptörüne bağılı kalmadan ödev yapmak ya da soluksuz bir dizi maratonuna kendini bırakmak isteyen kullanıcılar için ideal. Ultra ince dizüstü bilgisayarın 20 saatlik uzun pil ömrünü sağlayan güçlü bataryası, tek şarjla sabahtan geceye kadar kullanıcıları destekliyor.

Cevap bırakın