Acer Predator Triton 700 ile tanışın

0

Acer’ın son derece ince Predator Triton 700 dizüstü oyun bilgisayarı, NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU ile gelecek. İşte detaylar…

Uzun süredir beklenen Predator Triton 700 ultra ince dizüstü oyun bilgisayarı, ince tasarımı, yeni grafikleri, işlemciler ve termal teknolojisiyle Acer’ın Computex Taipei standında öne çıkanlar arasında yer aldı.

Acer’ın, hava akımını %35 arttıran ancak yine de cihaz içinde daha az alan kaplayan AeroBlade 3D metal fanları sayesinde, Predator Triton 700, NVIDIA GeForce GTX 1080 GPU ve standart-voltajlı 7. nesil Intel Core işlemciler barındıran zarif bir 18.9 mm kalınlığında alüminyum kasayla geliyor. RAID 0 yapılandırmasında iki NVMe PCIe SSDsve 32 GB’a kadar DDR4 2400 MHz bellek sistemin yüksek performansla çalışmasına etki ediyor.

VR-uyumlu Predator Triton 700, tamamen akıcı oyun deneyimi için NVIDIA G-SYNC destekleyen 15.6 inç Full HD IPS ekranda parlak ve canlı görseller sunuyor. Killer DoubleShot Pro ağ iletişimi ve 40 Gbps’e kadar hızlar sağlayan ikili 4K video çıkışı destekleyen Thunderbolt 3 bağlanabilirliği bilgisayarın güçlü özellikleri arasında yer alıyor. Dolby Atoms surround ses sistemi ve Acer TrueHarmony canlı ve zengin akustik sesler vaat ediyor.

Öte yandan Predator Triton 700, abartısız siyah bir kasaya ve düz kontürler, açılı ön köşelere sahip minimalist bir tasarıma sahip. Ayrıca hiçbir dizüstü oyun bilgisayarı tatmin edici bir yazı yazma deneyimi ve hızlı, doğru yanıtlama süreleri sağlayan mekanik bir klavye olmadan tamamlanmış sayılmaz; modelin tuşları RGB arkadan aydınlatmalı ve ayrı ayrı programlanabiliyor.

Acer Predator Triton 700’ün satışlarına kısa süre içerisinde başlanacağı belirtildi.

Cevap bırakın