Acer Predator Triton 300 SE ile istediğiniz her yere geliyor

0

Predator Triton 300 SE, 17,9 mm inceliğinde ve 1,7 kg hafifliğindeki tamamen metal kasasına en yeni donanımları sığdırarak nerede olunursa olunsun, hızlı ve gecikmesiz çevrimiçi oyun deneyimi vadediyor… 

Mücadeleden çekinmeyen ve oyun cihazlarından en üstün performansı beklerken tasarımdan ödün vermek istemeyen oyuncular için tasarlanan Acer Predator Triton 300 SE dizüstü oyun bilgisayarı, performans ve donanım kabiliyetlerinin mükemmel birleşimini son derece şık bir tasarım ile sunuyor. Predator Triton 300 SE Intel® Core™ i7-11370H işlemci, 2×8 GB 3200MHz DDR4 bellek ve NVIDIA® GeForce RTX™ 3060 grafik kartından güç alıyor.

144 Hz yenileme hızına sahip 14 inçlik FHD IPS ekranı sayesinde cihaz, hızlı hareket eden nesneler ekranda yarışırken bile pürüzsüz ve yırtılmasız bir performans sunuyor. Bu özellikleri ile gerçekçi grafikler ve canlı renkler oluşturarak, tüm ayrıntıları gözler önüne seriyor ve oyunlara hayat veriyor.

İstediğiniz yere götürün, istediğiniz yerde oynayın

“Saf Gümüş” olarak tasarlanan net ve sade tasarımıyla bir dizüstü oyun bilgisayarının tüm gücünü sunan Predator Triton 300 SE, oyunculara en yeni oyunlar için gereken üst düzey performansı sunuyor. 17,9 mm’lik incecik tasarımı ile yüksek taşınabilirlik sunan dizüstü bilgisayar, 1 TB’lık yüksek hızlı PCIe depolama alanıyla oyunlarınız ve çalışma dosyalarınız için size bol miktarda alan sağlıyor.

Predator Triton 300 SE’nin özel tasarlanmış 5. Nesil AeroBlade™ 3D fanları, Vortex Flow hava akışı yönlendirme teknolojisi ve sıvı metal termal macun içeren ortamı en yüksek performansta çalışırken bile sistemi serin tutabiliyor. Tüm bu güçlü sistem, plastik bir fandan yüzde 55 daha fazla hava akışı oluşturan 89 adet 0,8 mm (0,003 inç) metal kanatlı özel tasarlanmış iki 5. Nesil AeroBlade™ 3D Fanı tarafından destekleniyor. Bu güçlü donanım son teknolojik soğutma sistemi sayesinde sorunsuz çalışıyor.

Cevap bırakın