Acer Predator Thronos Oyuncu Kabini’ne prestijli ödül

0

Acer, Oyun Donanımı, Bilgi ve İletişim Donanımı, AR, VR ve İçerik ile IoT kategorilerinde yedi adet 2019 Computex d&i ödülü kazandığını duyurdu. Bu ürünler arasından Predator Thronos, Computex d&i Altın ödül kazandı.

Predator Triton 900 oyuncu dizüstü bilgisayarı, üst seviye ConceptD 500 masaüstü bilgisayar, ince ve hafif Swift 7, Acer OJO 500 Windows Karma Gerçeklik Başlığı ve aiSage sınır bilişim cihazı da ödül kazanan diğer ürünler oldu. 90 şirketten 222 ürünün aday olduğu ödüller; aralarında üniversite, girişim sermayesi, endüstriyel tasarım, medya ve daha fazlasının bulunduğu farklı disiplinlerden gelen 20 kişilik jüri tarafından belirlendi.

“PC ürünlerimiz ve yeni çalışmalarımızın getirdiği yeniliklerin Computex d&i ödüllerinde takdir görmesi bizi mutlu etti. Bu ödüller, Acer’ın iki taraflı dönüşüm sürecinde ne kadar kararlı olduğunu ve yüzünü geleceğe döndüğünü kanıtlıyor.” diyen Acer Eş COO’su Tiffany Huang, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ar-Ge çalışmalarımızda yeniliklerin peşinde koşmayı sürdürerek kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürünler tasarlıyoruz.”

Tam bir oyuncu üssü

Predator Thronos, yeni nesil oyuncular için yepyeni bir oyun kabini deneyimi sunuyor. 1,5 metre uzunluğunda çelik bir yapıya sahip olan ürün, beyaz veya mavi hatlara sahip çift ton siyah rengiyle etkileyici görünüyor. Oyun içindeki etkilere göre titreyen koltuk, kullanıcının kendisini oyunun içinde gibi hissetmesini sağlıyor. Thronos’un ayarlanabilir koltuğu; ergonomik oturma bölümü tasarımına, ayak koyma yerine ve 140 derece arkaya yatabilen bir kabine sahip. Üründe üç adet 27 inç oyuncu monitörüne ve Predator oyuncu bilgisayarına yetecek kadar yer bulunuyor. Predator masaüstü bilgisayar, üç adet Predator monitör ve aksesuarlarla bir araya geldiğinde, Thronos bir oyuncu kabininden çok bir oyuncu üssüne dönüşüyor.

Cevap bırakın