Acer Predator Helios 300 hızlı ve akıcı oyun deneyimi sunuyor

0

NVIDIA GeForce RX 3080 GPU ve 300 Hz’lik ekranı ile akıcı bir oyun deneyimi sunan Acer Predator Helios 300 dizüstü bilgisayar, Türkiye’de satışa sunuldu.

Acer’ın gelişmiş performans ve ekran özellikleriyle dikkat çeken Predator Helios 300 (PH315-53) dizüstü bilgisayarı Türkiye’de satışa çıktı. Predator Helios 300, oyun tutkunları ve içerik üreticiler için üstün performans sunan NVIDIA GeForce RX 3080 GPU ile geliyor. 10. Nesil Intel® Core™ i7 işlemciden güç alan dizüstü bilgisayar sorunsuz bir oyun deneyimi için gerekli tüm gücü sağlıyor. 15,6 inçlik FHD IPS ekranında 300 Hz ekran yenileme hızı sunarken, en zorlu görevlerde bile görüntü kırılması olmadan, net ve en düşük gölgelenme ile iddialı bir deneyim sunuyor.

Acer’ın özel tasarım soğutma teknolojisi cihazın uygun sıcaklıkta çalışmasını sağlıyor. Gürültüyü azaltıp hava akımını artıran bir adet 4. Nesil AeroBlade™ 3D fan ile birlikte toplam iki adet fan içeren cihaz, Acer CoolBoost™ teknolojisiyle fanları manuel olarak ayarlama olanağı vererek kritik bölgelerin sürekli soğutulmasını sağlıyor. Stratejik noktalara yerleştirilen delikler ise hava giriş çıkışı sağlıyor.

Taşınabilir güç ve biyonik tasarım ile oyuna her an hazır

Kuşların sessiz ve güçlü uçabilme kabiliyetlerinden esinlenerek daha fazla hava geçişi sağlayan girintili kenarlara sahip fanlar ile biyonik bir tasarıma sahip Predator Helios 300’ün içerisindeki metalden kanatlar, denge sağlayan çift oluklu bir tasarıma sahip. Bu tasarımın arkasında, hava akışını tam olarak istenen yere yönlendirmek ve fanı yüksek hızlarda daha iyi sabitleyerek türbülansı ve gürültüyü azaltma düşüncesi yatıyor.

Cevap bırakın