Acer Predator 21 X’in satış tarihi açıklandı

0

1484067814_Predator_21_X_03

Acer, dünyanın kavisli ekranlı ilk dizüstü oyun bilgisayarı Predator 21 X’in merakla beklenen satış tarihi hakkındaki detayları kamuoyuyla paylaştı. İşte detaylar…

Acer, kısa süre önce duyurduğu ve oyun dünyasında heyecan yaratan dizüstü oyun bilgisayarı Predator 21 X’in satışlarına 2017’nin ikinci çeyreği itibarıyla başlanacağı duyurdu. Dünyanın kavisli ekranlı ilk dizüstü oyun bilgisayarı, Mart-Mayıs ayları arasında meraklılarıyla buluşmaya başlayacak.

Acer Predator 21 X son derece güçlü bir donanıma sahip. En son 7. Nesil Intel Core i7 işlemcilere, 5 soğutma fanına ve yüksek grafik performansı için SLI’da iki NVIDIA GeForce® GTX 1080 GPU’yla geliyor. Oyuncular Predator 21 X’i kişiselleştirerek, bilgisayarın bakım paneline bir tasarım, bayrak ve lazerle işlenen bir isim ekleyebiliyorlar.

Kavisli bir 21 inç IPS ekrana sahip (2560 x 1080 çözünürlük ve 120Hz yenileme oranı) dünyanın ilk dizüstü bilgisayarı olan bu cihaz, özellikle Tobii göz takip teknolojisi ile bir araya getirildiğinde gerçek bir sarmal oyun deneyimi sağlıyor. Sarmal bilgisayar oyunlarını yeni bir derinliğe taşıyan göz takip teknolojisi oyuncuların Elite Dangerous, Deus Ex Mankind Divided ve WATCH DOGS 2 gibi 45’ten fazla oyunda yalnızca ekrana bakarak düşmanlarını tanımlamalarını, nişan ve siper almalarını sağlıyor.

Kavisli ekran düzgün ve keskin bir oyun deneyimini garanti etmek için ayrıca NVIDIA G-SYNC teknolojisini de barındırmakta. Yoğun oyun oturumları sırasında performansın bozulmaması için aşırı sıcaklığı dışarı atan bilgisayar, aynı zamanda 5 sistem fanı ve 9 ısı borusu içeren gelişmiş bir soğutma mimarisi bulunduruyor.

Cevap bırakın