Acer P5 Serisi projektörler üst düzey performansı ile dikkat çekiyor

0

Acer P5 serisi projeksiyonlar, aydınlık ortamlarda dahi parlak görüntüler yansıtabilen 4000 lümen parlaklık değerindeki lambasıyla öne çıkıyor.

Acer’ın renk işleme teknolojisi ve canlı renk üretimiyle öne çıkan projeksiyon serisi P5, yüksek kontrast oranı, kolay kurulumu ve kullanıcı dostu özellikleriyle aynı anda hem profesyonellere hem de oyun ve ev sineması tutkunlarına hitap ediyor. 4000 lümenlik parlaklık sunan seri, yeterince karanlık olmayan ofis içi benzeri ortamlarda dahi son derece rahat görünürlük sağlıyor. Kristal parlaklığında görüntüler üretebilen P1555 ve P1655, EcoPro modunda kullanıldığında 20.000 saate kadar varan lamba ömrü sunuyor.

Acer’ın LumiSense, ColorBoost3D ve Color Safe II teknolojileri en gerçekçi renk yelpazesini sunduğu gibi multimedya içeriklerden alınan keyfi de maksimuma çıkarıyor. Öte yandan görüntülerdeki açık renkli sahnelerin parlaklığından feragat etmeden siyah seviyesini dinamik olarak ayarlamaya yardımcı DynamicBlack 10.000:1 kontrast özelliği, P5’in lamba gücünü optimum seviyede ayarlayabilmesine yardım ediyor. Kullanıcılara ise yüksek kontrastlı, siyahların daha siyah beyazların ise etkisini yitirmediği görüntülerin tadını çıkarmak kalıyor.

Gözü yormuyor

P5 serisi, güçlü renk işleme performansıyla görüntüyü geliştiren teknolojilerinin yanı sıra kullanıcıların göz yorgunluğunun da önüne geçen BlueLightShield özelliğine sahip. Mavi ışığın seviyesini yüzde 30 oranında azaltmayı başaran bu teknoloji sayesinde izleyicilerin gözleri daha az etkileniyor.

Cevap bırakın