Acer Nitro 5 Spin satışa sunuluyor

0

Tayvan merkezli teknoloji şirketi Acer, dört moda sahip dönüştürülebilir şekilde tasarlanan, çok yönlü tasarımı, esnekliği ve güçlü performansıyla öne çıkan Nitro 5 Spin’i Türkiye’de satışa sunuyor.

Acer Nitro 5 Spin; esnek tasarımı, güçlü bileşenleri, dokunmatik ekranı ve oyun özellikleriyle ideal tercihlerden biri olarak öne çıkıyor. Tamamen alüminyum olan kasaya, siyah fırça desenlerine ve kırmızı hatlara sahip olan üründe, güçlü işlemciler ve grafikler, üst düzey ses, sağlam bağlantı ve parlak ekran gibi bir oyun bilgisayarında aranan özellikler bulunuyor.

8. Nesil Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1050 ekran kartı ve GDDR5 VRAM ile donatılan Nitro 5 Spin, standart oyunlar için gereken performansı vaat ediyor.

256 GB kapasite sunan PCe SSD sayesinde sistemin çabuk açıldığı ve hızlı tepki verdiği belirtiliyor. 15,6 inç boyutunda IPS ekran, arka aydınlatmalı klavye ve iki hoparlör ile bir subwoofer’dan oluşan ses sistemiyle de ideal bir multimedya platformu oluşturuluyor.

Geniş izleme açıları da oyun oynamak, video izlemek ve fotoğraflara göz atmak için ideal çözüm sunan ekranının Acer Color Intellgence teknolojisi sayesinde ise CPU’ya daha az yük bindirerek, daha parlak ve canlı görüntüler elde edilmesi sağlanıyor.

‘Yormadan’ oyun…

Gama ve doygunluk seviyelerini gerçek zamanlı olarak ayarlayan bu teknoloji, ekran rengini ve parlaklığını kesinti olmadan en uygun hale getirebiliyor. Ekranda ayrıca, göz yorgunluğuna yol açan mavi ışığı azaltmaya yardımcı olan Acer BluelightShield özelliği bulunuyor.

Cevap bırakın