Acer H6531BD sinema deneyimini Full HD kalitesinde sunuyor

0

Acer H6531BD projeksiyon cihazı, 3500 lümen parlaklık ve yenilikçi renk iyileştirme teknolojileri sayesinde sunduğu canlı görüntüler ile sinema deneyimini Full HD kalitesinde evinizin salonuna getiriyor.

Yeni nesil projeksiyon cihazları ile ev eğlencesini yeniden tanımlayan Acer, bu segmentte sunduğu cihazların üst düzey görüntü kaliteleri yanında kolay kurulumları ve uzun ampul ömürleri ile sektörde fark yaratıyor. Tüm bu özellikleri bir araya getiren Acer H6531BD, 3500 ANSI lümen parlaklık oranı ile aydınlık ortamlarda dahi kristal netliğinde, canlı görüntüler sunan yenilikçi bir cihaz.

Dynamic Black teknolojisi sayesinde 10.000:1’e ulaşan çarpıcı dinamik kontrast oranı ile görüntüde mükemmel bir denge sunarken, sahip olduğu bir dizi renk iyileştirme teknolojileriyle kullanıcıların parlak ve doygun renklere sahip, keskin ve ince ayrıntılar sunan etkileyici görüntüler elde etmesine imkân veriyor. Cihazın sunduğu 100 inç’lik FHD 1080P (1920×1080) ekran çözünürlüklü görüntü, gerçekçiliğiyle adeta pencereden dışarı bakıyormuşsunuz hissi uyandırıyor. Acer H6531BD’de, HDMI 3D desteğiyle ekrandaki görüntüler, oturma odanızdaymış gibi görünüyor.

Gözlerinizi de düşünen bir projeksiyon cihazı

Cihazda yer alan Acer LumiSense™ teknolojisi, izlediğiniz içeriğe göre görüntü parlaklığını ve renk doygunluğunu ayarlarken, renk bozulmasını önlemek için dinamik RGB seviyelerini kontrol eden ColorSafe II teknolojisi, tutarlı ve doğal renkler sunuyor. Acer ColorBoost 3D teknolojisi, binlerce saatlik kullanımdan sonra bile hem 2D hem 3D içeriklerde renklerin doğada olduğu gibi canlı ve gerçekçi olmasını sağlıyor.

Cevap bırakın