Acer H6502BD Projektör ile tanışın

0

Acer, Reddot Design Award ödüllü Evde Sinema Serisi projektörleriyle oturma odanızı sinema salonuna çevirmeye devam ediyor.

H6502BD Projektör ile evde 3D sinema keyfi yaşatan Acer, filmleri muazzam büyüklükte (7,62 m’ye kadar), 1 milyar renkle ve mükemmel netlikle izleme imkânı veriyor.

Stereoskopik görüntüler sunan 3D çözümlerle filmlere derinlik ve duygu kazandırarak, daha gerçekçi hale getiren Acer H6502BD Projektör, 1080p Full HD çözünürlüğü, 3400 ANSI lümen parlaklığı ve 20.000:1 yüksek kontrast oranıyla kristal netliğinde canlı görüntülerle gerçek bir sinema deneyimi sunuyor.

Opsiyonlu olarak sunulan bir dongle (adaptör) ile kablosuz olarak kullanımı destekleyen Projektör, 10W dahili hoparlörü sayesinde harici hoparlörlere ihtiyaç duymadan net ve güçlü ses verebiliyor.

Acer LumiSense+ ile renklerin görünümünü, parlaklığını ve renk doygunluğunu optimize eden H6502BD Projektör hem karanlık hem de ışıklı ortamlarda net ve mükemmel görünürlük sağlıyor.

Acer ColorBoost3D özelliğiyle parlaklık bozulmasını ve renk değişimini azaltan, renk doygunluğunu ve renk sıcaklığını dengeleyen Projektör, Acer ColorSafe II ile de renk bozulmalarını engelliyor, binlerce saatlik kullanım sonrasında bile doğal renkler sunmaya devam ediyor.

HDMI, VGA ve USB girişi olan projektör, Mac ve Windows bilgisayarlara ve EDTV, HDTV, NTSC, PAL, SDTV, SECAM uyumlu olarak çalışıyor.

Projektör MediaMarkt’tan alınır…

MediaMarkt kalitesiyle her bütçeye uygun projektör alternatiflerini incelemek ve online alışverişle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Cevap bırakın