Acer geniş ekranlı 3 yeni Predator oyuncu monitörünü duyurdu #CES

0

32 inç Predator X32 oyuncu monitörü; NVIDIA G-SYNC ULTIMATE, VESA Display HDR 1400 sertifikası ve yz89,5 Rec. 2020 renk gamı ile, kendi videolarını da hazırlayan oyuncular için parlak ve dikkat çekici görüntüler oluşturuyor.

Acer büyük ekranlar ve güçlü özelliklerle donattığı yeni 32 inç Predator X32, 37,5 inç Predator X38 ve 55 inç Predator CG552K ile oyunculara daha etkileyici ve geniş görüntüler sunuyor.

“Acer üst düzey Predator oyuncu monitörlerinde büyük ekranlara yöneldi. Geniş bir görüş alanı sağlayan yeni modeller en zorlayıcı yapımlarda bile gerçekçi bir oynanış sunan son teknolojilerle donatıldı.” diyen Acer Dijital Ekran İş Birimi Başkanı Victor Chien, sözlerine şöyle devam etti: “Piyasadaki en yüksek performanslı oyun donanımlarıyla, oyun oynamaya yeni başlayanlardan profesyonellere kadar tüm oyunculara destek veriyoruz.”

Acer bugün ayrıca 2 ms tepki süresine sahip sektör lideri 300 Hz IPS panelini de Predator Triton 500 oyuncu dizüstü bilgisayarı üzerinde gösterdi. Yeni panel hızlı ve akıcı görüntülerin kritik önem taşıdığı yarış ve aksiyon oyunlarında mükemmel performans sergiliyor.

NVIDIA G-SYNC Ultimate ile parlak görüntüler

32 inç Predator X32, NVIDIA G-SYNC ULTIMATE teknolojisinden yararlanarak mümkün olan en akıcı oyun deneyimini yüksek kontrast oranı ve geniş renk yelpazesiyle sunuyor. Kullanıcılar bu sayede, hızlı aksiyon sahnelerinde en küçük ayrıntıyı bile kaçırmıyor. Predator X32’nin 1152 bölgede yerel ışık kısma özelliğine sahip mini LED paneli UHD (3840 x 2160 piksel) çözünürlük sunuyor.

Cevap bırakın